Aleksander

Aleksander na wesoło

Aleksander – ulubionym zajęciem mężczyzny, który nosi to imię jest spożywanie alkoholu. Przez to jest bardzo rozrywkowy, regularnie odwiedza imprezy, bankiety i wszelkie miejsca oferujące darmowy alkohol. W związku z zamiłowaniem do napojów wysokoprocentowych ogłasza się w gazecie jako partner na wesele. Kilka razy udało mu się wystąpić w tej roli, nie pamięta jednak dokładnie przebiegu tych imprez, nie wie także, jak dotarł do domu.

Aleksander memy – zobacz memy z imieniem Aleksander

Jaki jest Aleksander?

Aleksander ma niewielu przyjaciół, trochę na własne życzenie. Nie można mu ufać, postrzegany jest jako osoba niebezpieczna. Każdy, kto pojawi się w jego otoczeniu po jakimś czasie ginie w podejrzanych okolicznościach.

Aleksander ma jeszcze jeden nałóg i jest nim korzystanie z komputera. Każdą wolną chwilę poświęca na to, aby sprawdzić co nowego w Internecie. Spędza przy komputerze tak dużo czasu, że aż boli go głowa. Gdyby tylko wiedział, że na klawiaturze nie pisze się czołem, a palcami, pewnie byłoby inaczej.

Idealnym zawodem dla Aleksandra byłby ksiądz, wtedy mógłby mieć stały dostęp do darmowego wina. Sprawdziłby się także jako pracownik sklepu monopolowego, pod warunkiem, że nie musiałby się rozliczać z towaru.

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Aleksander:

strona 1: znaczenie imienia Aleksander, imieniny Aleksandra, zdrobnienia i inne

strona 2: tutaj jesteś 🙂

strona 3: święty Aleksander

strona 4: imię Aleksander w piosenkach

strona 5: imię Aleksander po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Aleksander

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x