Armanda

HISTORIA IMIENIA ARMANDA

Jest to imię żeńskie, pochodzenia germańskiego.

ZNACZENIE IMIENIA ARMANDA

Armanda to kobieta z klasą. Inteligentna, zadbana i elegancka. Rzadko jest tak, że nie wie jak się ma zachować czy co powiedzieć. Jednocześnie jest ambitna, pewna siebie oraz życzliwa w stosunku do ludzi. Ma wielu przyjaciół, z którymi kocha spędzać wolny czas. Jest osobą raczej spokojną i wyważoną, jednak jeśli wpadnie w złość, lepiej schodzić jej z drogi. Jej słabością są zakupy, podczas których wydaje pieniądze pod wpływem chwilowej zachcianki. Nie potrafi oszczędzać i rzadko robi dalekosiężne plany. Żyje spontanicznie ale tak, by pozostawać w zgodzie ze swoimi przekonaniami.

Jako singielka lubi flirty i dobrą zabawę w towarzystwie mężczyzn. Kiedy jest jednak w szczęśliwym związku, staje się wierna, czuła i opiekuńcza. Armanda ma w sobie ogromne pokłady seksapilu, który potrafi doskonale wykorzystywać. Lubi mężczyzn mających w życiu jakąś pasję, zaradnych, silnych i odpowiedzialnych. Najczęściej to ona jest stroną dominującą, do której należy ostatnie słowo.

Jako numerologiczna siódemka, Armanda jest perfekcjonistką, która lubi być najlepsza we wszystkim co robi. Kocha również zdrową rywalizację, różnego rodzaju gry i sprawdzanie swoich możliwości w trudnych warunkach. Szybko się uczy, jest ambitna, uczciwa i elokwentna. Nudzą ją jednak typowo domowe zajęcia, takie jak sprzątanie czy gotowanie.

Kobieta nosząca to imię ma klasę, zawsze jest elegancka, najlepiej ubrana i niezwykle atrakcyjna. Oprócz tego iż jest piękna, to jednocześnie posiada dużą, wrodzoną inteligencję. To wszystko sprawia, że ma duże powodzenie wśród płci przeciwnej, a jednocześnie budzi zazdrość u innych kobiet.

Zawodowo sprawdzi się w zawodach związanych z modą i urodą. Będzie też dobrą kierowniczką, managerką, dziennikarką lub właścicielką własnej firmy.

IMIENINY ARMANDY

  • 26 czerwca

ARMANDA

  • pochodzenie: germańskie
  • znaczenie: „ta, co przyswaja”
  • główne cechy: inteligentna, atrakcyjna, uczciwa, perfekcjonistka
  • znak zodiaku: Panna
  • roślina: grab
  • zwierzę: flaming

Szczęśliwa liczba: 7
Szczęśliwy kamień: agat
Szczęśliwy kolor: granatowy

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Armanda:

strona 2: śmieszne znaczenie imienia Armanda

strona 3: święta Armanda

strona 4: imię Armanda w piosenkach

strona 5: imię Armanda po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Armanda

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x