Bratumił

HISTORIA IMIENIA BRATUMIŁ

Pochodzenie tego imienia jest najprawdopodobniej staropolskie. W wolnym tłumaczeniu oznacza tego, który „miły swoim bliskim”.

ZNACZENIE IMIENIA BRATUMIŁ

Bratumił jest człowiekiem bardzo rodzinnym, dobrym i wrażliwym. Nie rozumie gonitwy za pieniądzem, zachłanności ani nieuczciwości. Ma swoje priorytety, do których z pewnością nie należą rzeczy materialne. Jednocześnie Bratumił to osoba inteligentna i zaradna. Świetnie wyczuwa ludzkie nastroje, szybko nawiązuje nowe znajomości i potrafi szybko dopasować się do nowych okoliczności

W miłości jest stały, szuka więc kogoś na dobre i złe. Lubi kobiety piękne, a jednocześnie spokojne, troskliwe i mające ciekawą osobowość. Sam jest partnerem lojalnym, wyrozumiałym i unikającym niepotrzebnych kłótni. W związku raczej nie jest stroną dominującą i bywa, że daje sobą kierować jeśli okaże się, że jego wybranka jest charakterologicznie silniejsza niż on. Nie potrafi kłamać, jest uczciwy i bardzo zależy mu na szczęściu najbliższych. Nie ma problemu z pójściem na kompromis, a nawet całkowitym poświęceniem jeśli uzna to za najlepsze rozwiązanie.

Jako numerologiczna trzydziestka trójka, Bratumił jest człowiekiem znającym się na ludziach i mającym doskonałą intuicję. W życiu kieruje się więc najczęściej tym, co podpowiada mu serce. Wewnętrznie jest bardzo wrażliwy, choć na co dzień stara się tego nie pokazywać. Potrafi gotować, lubi też dobrze zjeść. Kocha zwierzaki i nigdy nie pozwoli by w jego obecności stała się im krzywda.

Zawodowo sprawdzi się w branżach wymagających opanowania, inteligencji oraz umiejętności logicznego myślenia. Nie powinien marnować się w nudnej i monotonnej pracy biurowej.

IMIENINY BRATUMIŁA

  • 8 września
  • 18 października

BRATUMIŁ

  • pochodzenie: staropolskie
  • znaczenie: „ten, który miły swoim bliskim”
  • główne cechy: inteligentny, wrażliwy, spokojny, rodzinny
  • znak zodiaku: Byk lub Panna
  • planeta: Jowisz
  • roślina: tarnina
  • zwierzę: pies

Szczęśliwa liczba: 33
Szczęśliwy kamień: kamień księżycowy
Szczęśliwy kolor: srebrny

ZDROBNIENIA IMIENIA BRATUMIŁ

Bratumiłek, Bracio, Bratek, Brateczek, Bramiłek, Miły, Miłek, Miłunio, Brati, Braciuś

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Bratumił:

strona 2: śmieszne znaczenie imienia Bratumił

strona 3: święty Bratumił

strona 4: imię Bratumił w piosenkach

strona 5: imię Bratumił po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Bratumił

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x