Chwalibóg

HISTORIA IMIENIA CHWALIBÓG

Jest to rzadkie w chwili obecnej imię pochodzenia starosłowiańskiego. Oznacza tego, który ma chwalić Boga. W Polsce imię to znane jest już od XIII wieku.

ZNACZENIE IMIENIA CHWALIBÓG

Chwalibóg jest mężczyzną skazanym na sukces zawodowy czy też finansowy. Jego inteligencja, mocno rozwinięta intuicja, pracowitość, a także zdolność analitycznego myślenia sprawiają, że jest niemal nie do pokonania. Ma w związku z tym jednak skłonność do pracoholizmu, który w końcu może odebrać mu ogląd na to, co w życiu jest naprawdę ważne.

Chwalibóg jest mężczyzną opanowanym, mało wylewnym oraz lubiącym porządek i harmonię. Nie dla niego szalone imprezy, wyjazdy w nieznane czy ryzykowne eskapady. Jest domatorem, który najlepiej czuje się w znanych sobie miejscach i wśród najbliższych ludzi. Jedyne ryzyko, które podejmuje, tyczy się życia zawodowego i związane jest z jego inwestycjami.

W miłości, Chwalibóg jest stały, a gdy się już zakocha, to na całe życie. Lubi kobiety naturalnie piękne, mające niebanalne podejście do rzeczywistości oraz jakieś pasje. Sam jest partnerem temperamentnym, lojalnym i troskliwym. Mądra kobieta nauczy go oddzielać pracę zawodową od domu, musi jednak pamiętać by nie wywierać na nim od razu zbyt dużej presji. Chwalibóg ceni tradycyjne wartości, jest człowiekiem uczciwym i nigdy nie idącym do celu po trupach. Ma jednak skłonności do przywiązywania zbyt dużej uwagi do dóbr materialnych.

Jako numerologiczna czterdziestka czwórka, Chwalibóg jest wytrwały, silny psychicznie i bardzo uparty. Potrafi dobrze organizować swój czas, a także zarządzać zespołem. Ma zadatki na lidera, rzadko jednak dąży do tego by się nim stać. Woli działać po cichu i w swoim tempie.

Chwalibóg w pracy jest ambitny i pewny siebie. Najlepiej sprawdzi się jako właściciel firmy, ponieważ nie znosi gdy ktoś mówi mu jak ma coś zrobić czy układa plan działania.

IMIENINY CHWALIBOGA

  • 24 stycznia
  • 28 lutego

CHWALIBÓG

  • pochodzenie: starosłowiańskie
  • znaczenie: „chwalący Boga”
  • główne cechy: inteligentny, pracowity, ambitny, uczciwy
  • znak zodiaku: Byk
  • planeta: Pluton i Wenus
  • roślina: jaskier ostry
  • zwierzę: skorpion

Szczęśliwa liczba: 44
Szczęśliwy kamień: opal
Szczęśliwy kolor: zielony

ZDROBNIENIA IMIENIA CHWALIBÓG

Chwałek, Chwała, Chwalech, Chalek, Chwalik, Chwalisz, Chwalko, Chwałek, Chwałko, Chwało, Chal, Chalęta, Chaława, Chałek, Chałko, Chałuszka, Chałuta, Chałutka, Fal, Falak, Falek, Falęta, Falik, Falisz, Faliszek, Faliszko, Falk, Falko, Fał, Fałak, Fałek, Fałk, Fałko, Kwalisz, Kwalusz, Kwał, Kwałek, Kwałko

ZNANE OSOBY O IMIENIU CHWALIBÓG

  • Chwalibóg ze Szczytnik (ur. XV w.)

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Chwalibóg:

strona 2: śmieszne znaczenie imienia Chwalibóg

strona 3: święty Chwalibóg

strona 4: imię Chwalibóg w piosenkach

strona 5: imię Chwalibóg po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Chwalibóg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x