Ina

INA NA WESOŁO

Ina – jest kobietą pewną siebie, która nie liczy się ze zdaniem innych. Nie słucha nawet mamy, która przed wyjściem na imprezę mówi jej, że wygląda jak straszydło, potem Ina dziwi się, że nie udało jej się nikogo poderwać.

Jaka jest Ina?

Jest niezwykle wytrwała i zdeterminowana w dążeniu do celu. Jeśli spodoba jej się jakiś chłopak jest w stanie cały tydzień stać pod jego balkonem, nawet w deszczu, żeby ją tylko zauważył. Takie działania nie dały jej do tej pory pożądanego efektu i nadal jest sama, nie poddaje się jednak w swoich dążeniach.

Charakteryzuje ją także pomysłowość i nieprzewidywalność. Chciała zostać wynalazcą lub naukowcem, jednak kiedy trafiła do laboratorium wybuchł w nim wielki i niespodziewany pożar. Na tym Ina skończyła swoją naukową karierę.

Ina uważa się za wielką artystkę, tworzy własne dzieła, twierdzi że wyróżnia ją niepowtarzalny styl i charakter. Potwierdza to także dyrektor szkoły, który co tydzień musi ją upominać za pomalowane długopisem krzesła i wydrapane za pomocą cyrkla ławki.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o