Inka

INKA NA WESOŁO

Inka – to dziewczyna, w której głowie kłębią się najróżniejsze teorie spiskowe. Rzadko pija wodę mineralną z plastikowych butelek, ponieważ uważa, że rząd ją zatruwa by pozbyć się ludzi, którzy nie są eko. Poza tym oczywiście wierzy także w płaską ziemię, nad którą jest niewidzialna kopuła oraz w to, że najwięksi ludzie tego świata to tak naprawdę jaszczury z innej planety, które chcą przejąć władzę nad Ziemią.

Jaka jest Inka?

Inka sporo pije i może to właśnie stąd te dziwne projekcje w jej głowie. Lubi drinki tak mocne, że normalny człowiek musiałby je przepić. Najczęściej pija je na śniadanie zamiast kawy by się obudzić i jakoś znieczulić na debili, którzy na co dzień ją otaczają.

Tym, co jest w stanie poprawić jej humor są łapki jej psa, które uwielbia wąchać i dotykać. Jej pies nigdy jej nie ocenia i nie komentuje jej nałogu, dzięki czemu szybko stał się jej najlepszym przyjacielem, którego nigdy nie zamieniłaby na żadnego człowieka. W końcu kto wie czy gdyby przyszło co do czego, nie okazałby się on jaszczurem, który w dniu ostatecznym odgryzłby jej głowę?

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
JAnek
1 rok temu

Ładne imię


1
0
Would love your thoughts, please comment.x