Lena

LENA NA WESOŁO

Lena – to artystka, która docenia sztukę, sama także ją tworzy. Najczęściej robi to w szkole – grzebie cyrklem w ławce, a jak ma zły dzień to także w domu, wtedy również korzysta z cyrkla, ale dłubie w swojej dłoni.

Jaka jest Lena?

Lena ubóstwia styl emo, robi wszystko aby wyglądać mrocznie, nosi czarne ciuchy, przefarbowała włosy, a nawet ma czarne zęby! To wynika jednak bardziej z jej braku higieny, niż zamiłowania do tego stylu.

Ma dużo szczęścia w życiu i często dostaje prezenty – zazwyczaj są to dary od osób, które się nad nią litują, bo myślą, że jest bezdomna. Z litości także dostaje miłość od mężczyzn, którzy koniecznie chcą się nią zaopiekować. Jednak kiedy tylko zobaczą uśmiech na jej twarzy, od razu uciekają, głównie ze względu na uzębienie.

Lena najbardziej chciałaby pracować jako kominiarz, wtedy nawet w pracy mogłaby być cała w czerni. Interesuje ją także psychologia, jednak jeśli przyjrzeć się jej zachowaniu, prędzej sama trafi do specjalnego zakładu niż zostanie psychologiem czy psychiatrą.

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Lena:

strona 1: znaczenie imienia Lena, imieniny Leny, zdrobnienia i inne

strona 2: tutaj jesteś 🙂

strona 3: święta Lena

strona 4: imię Lena w piosenkach

strona 5: imię Lena po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Lena

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o