Mirabela

HISTORIA IMIENIA MIRABELA

Mirabela jest imieniem wywodzącym się z języka łacińskiego. W wolnym tłumaczeniu oznacza osobę cudowną, piękną i wspaniałą.

ZNACZENIE IMIENIA MIRABELA

Mirabela to kobieta przebojowa, wygadana i wesoła. Lubi ludzi, a oni bardzo lubią ją. Ma w sobie mnóstwo energii, jest spontaniczna, a żadna impreza nie może odbyć się bez jej udziału. Cechuje ją też odwaga i pewność siebie, które bardzo pomagają jej w życiu. Ma szczęście w różnego rodzaju grach i konkursach. Część kobiet zazdrości jej urody oraz wrodzonego uroku osobistego, a mężczyźni darzą ją sporym zainteresowaniem. Bywa roztrzepana i mało zorganizowana ponieważ bierze na siebie dużo obowiązków. Jest też osobą bardzo upartą.

W młodości jest bardzo kochliwa i często zmienia partnerów, później jednak szuka mężczyzny, na którym mogłaby bezgranicznie polegać i założyć z nim rodzinę. Lubi mężczyzn inteligentnych, niekłótliwych, wesołych i czułych. Sama jest partnerką przy której nie można się nudzić. Cechuje ją ognisty temperament, pogoda ducha i zmysłowość. Najczęściej to ona w związku jest stroną dominującą i nie lubi gdy ktoś ją ogranicza. Daleko jej do idealnej pani domu, wprowadza jednak do niego wiele radości i pozytywnej energii.

Jako numerologiczna siódemka, Mirabela jest spostrzegawcza, kreatywna i zaangażowana w to co robi. Szybko się uczy i chętnie pomaga innym jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest estetką, potrafiącą docenić piękno, lubiącą wygodę i luksus. Nie jest jednak przy tym snobistyczna czy chciwa. Potrafi dzielić się tym co ma i nie dzieli ludzi na gorszych i lepszych. Jest uczciwa i pełna wewnętrznej wrażliwości.

W życiu zawodowym jest zaangażowanym i pełnym pasji pracownikiem, pod warunkiem, że jest zauważana i doceniana. Sprawdzi się jako konferansjerka, pracownik mediów czy przedstawiciel marki lub firmy.

IMIENINY MIRABELI

  • 27 września

MIRABELA

  • pochodzenie: łacińskie
  • znaczenie: cudowna, piękna, wspaniała
  • główne cechy: energiczna, pewna siebie, piękna, uparta

Szczęśliwa liczba: 7
Szczęśliwy kamień: ametyst
Szczęśliwy kolor: fioletowy

ZDROBNIENIA IMIENIA MIRABELA

Belcia, Bella, Mira, Mirabelka, Mirabel

ZNANE OSOBY O IMIENIU MIRABELA

  • Mirabela Dauer – rumuńska artystka muzyczna
  • Mirabelle Lee – amerykańska dziecięca aktorka i modelka

IMIĘ MIRABELA W INNYCH JĘZYKACH

  • francuski: Mirabelle
  • łaciński: Mirabella
  • niemiecki: Mirabell, Mirella
  • słowacki: Mirabela, Mirela

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Mirabela

strona 2: śmieszne znaczenie imienia Mirabela

strona 3: święta Mirabela

strona 4: imię Mirabela w piosenkach

strona 5: imię Mirabela po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Mirabela

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x