Mirmił

HISTORIA IMIENIA MIRMIŁ

Mirmił jest niezwykle rzadko nadawanym imieniem o korzeniach literackich, mające pochodzenie słowiańskie. W wolnym tłumaczeniu oznacza osobę, która miłuje pokój.

ZNACZENIE IMIENIA MIRMIŁ

Mirmił jest mężczyzną cierpliwym i dobrym, a jednocześnie bardzo wesołym i towarzyskim. Akceptuje życie takie jakim jest i rzadko na cokolwiek narzeka. Nie szuka nowych wyzwań ponieważ nie lubi ryzyka. Dobrze radzi sobie ze stresem, jest opanowany i bardzo ciężko wyprowadzić go z równowagi. Słucha głosu rozsądku i doskonale wie kiedy na ile może sobie pozwolić.

Mirmił jest z natury bardzo rodzinny i zależy mu na dobru swoich najbliższych. W miłości jest więc stały, lojalny i gotów do sporych wyrzeczeń. Lubi kobiety obdarzone dobrym sercem, inteligentne i wesołe. Świetnie czuje się wśród przyrody i zdecydowanie bliżej mu do wsi niż tłocznych i głośnych aglomeracji. Jest pracowity, jednak potrafi też wypoczywać. Doskonale organizuje swój czas, zawsze więc znajdzie chwile zarówno dla rodziny, jak i przyjaciół. Nie przywiązuje się do rzeczy materialnych i potrafi dzielić się tym co ma.

Jako numerologiczna dwójka, Mirmił jest ugodowy i unika niepotrzebnych kłótni. Czasem zgadza się z innymi tylko po to, by nie doprowadzać do konfliktów, nawet wówczas gdy jest przekonany do swojej racji. Żyje tak by nie krzywdzić innych, jest uczciwy i ma w sobie wiele wewnętrznej wrażliwości.

W pracy ceni sobie stabilizację i spokój. Sprawdzi się zatem na stanowiskach, gdzie będzie wykonywał stałe czynności, a jego zakres obowiązków będzie niezmienny.

IMIENINY MIRMIŁA

  • 1 luty

MIRMIŁ

  • pochodzenie: słowiańskie
  • znaczenie: osoba miłująca pokój
  • główne cechy: cierpliwy, towarzyski, pracowity, uczciwy

Szczęśliwa liczba: 2
Szczęśliwy kamień: perła
Szczęśliwy kolor: błękitny

ZDROBNIENIA IMIENIA MIRMIŁ

Mirmiłek, Mirek, Miłek

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Mirmił:

strona 2: śmieszne znaczenie imienia Mirmił

strona 3: święty Mirmił

strona 4: imię Mirmił w piosenkach

strona 5: imię Mirmił po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Mirmił

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x