Nataniel (Natanael)

NATANIEL NA WESOŁO

Nataniel – jest osobą, która ceni sobie rodzinę i bliskie relacje z jej członkami. Jest to dla niego tak ważne, że postanowił nie pracować, aby móc jak najwięcej czasu spędzać z najbliższymi, a szczególnie z mamą. I nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że jako dorosły mężczyzna nadal śpi z rodzicami, a przy podejmowaniu decyzji zawsze pyta mamę o zdanie.

Jaki jest Nataniel?

Ze względu na wartości rodzinne, które wyznaje, chciałby także założyć własny dom. Żadna kandydatka niestety nie jest jednak dla niego wystarczająco dobra, ponieważ żadna nawet w połowie nie dorównuje jego mamie.

Nataniel sporo podróżuje. Zazwyczaj są to przejażdżki autobusowe do urzędu po zasiłek dla bezrobotnych lub rowerowe wycieczki w odwiedziny do babci po emeryturę. Zazwyczaj jednak jego eskapady są krótkie, ponieważ nikt nie chce go przyjąć. Nawet dziadek, widząc go przez okno, spuszcza żaluzje i udaje, że nikogo nie ma w domu.

Oprócz spędzania czasu z rodziną i podróżowaniem, Nataniel lubi grać w różne gry. Udało mu się wygrać Super Mario idąc w lewo, a także (z czego jest bardzo dumny) przejść całą grę The Sims!

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x