Nikola

Nikola na wesoło

Nikola – legenda głosi, że imię to pochodzi od średniowiecznego okrzyku „Ni ma koła” i nawet współcześnie sporo w tym prawdy, ponieważ kobietom noszącym to imię wielokrotnie skradziono rower.

Nikola memy – zobacz memy z imieniem Nikola

Jaka jest Nikola?

Nie lubi się uczyć, w trakcie lekcji zazwyczaj buja w obłokach, często przez to dostaje kredą w głowę. Taka ignorancka postawa sprawia, że nie jest lubiana ani przez innych uczniów, ani nauczycieli. Odbija się to także na jej wynikach w nauce. Jednak Nikola zawsze dostaje promocję do następnej klasy, a wszystko dzięki rodzicom, którzy nie tylko sponsorują jej korepetycje, ale także nowe okna do szkoły czy wyposażenie do sal lekcyjnych.

Nikola jest bardzo rozpieszczona i uważa się za gwiazdę. Chodząc po szkole pyta innych uczniów, czy chcą zrobić sobie z nią zdjęcie, angażuje się we wszystkie szkolne akademie. Niestety śpiew nie wychodzi jej najlepiej, dlatego zawsze w trakcie jej występów pojawiają się dziwne problemy z mikrofonem.

Idealnym zawodem dla Nikoli jest bycie piosenkarką. Jak mówi jej nauczycielka, może zyskać sporą sławę i rozgłos, pod warunkiem, że będzie śpiewać z playback’u.

4.8 5 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nikola
Nikola
1 rok temu

nie rozumiem tu nic nie ma napisane

Znaczenie imion
Editor
Znaczenie imion
1 rok temu
Reply to  Nikola

Hmmm… ale o co chodzi? Prosimy o więcej szczegółów, ponieważ treści, które opisują imię Nikola, jest bardzo dużo.

Nikolaa
1 rok temu

Bardzo fajna stronka. Polecam.


3
0
Would love your thoughts, please comment.x