Numerologiczna 44

Numerologiczna 44 i 6

Jest to bardzo dobre numerologiczne połączenie, dzięki któremu obydwoje partnerzy wiele zyskają i staną się jeszcze silniejsi. Czuła, rodzinna, optymistyczna i poukładana szóstka świetnie pasuje do odnoszącego sukcesy, silnego i  inteligentnego altruisty. Szóstka pokaże czterdziestce czwórce, że praca nie jest najważniejszą wartością na świecie, a pieniądze to rzecz nabyta, która raz jest, a raz jej nie ma. Zajmie się także urządzeniem domu i to ona będzie pierwsza podejmowała się rozmów na temat dzieci. Dzięki czterdziestce czwórce, rodzina będzie żyła w dobrobycie i niczego jej nie zabraknie. Szóstka musi jednak bardziej zwracać uwagę by zostawiać po sobie porządek, ma bowiem skłonności do bałaganiarstwa, którego czterdziestka czwórka nie toleruje. W każdym razie dom tej rodziny, będzie miejscem do którego będzie się chciało wracać, w którym będzie wiele miłości i wzajemnego szacunku. Bardzo prawdopodobne jest także, że ta para weźmie ze schroniska jakiegoś czworonoga i otoczy go opieką i miłością. Kłótnie będą tu rzadkością, ponieważ obydwoje partnerzy nie należą do ludzi agresywnych ani specjalnie nerwowych. Jak w każdym związku, także i w tym bardzo ważne będzie zrozumienie dla potrzeb partnera, mówienie o swoich uczuciach i wątpliwościach oraz opanowanie trudnej sztuki kompromisu.

Numerologiczna 44 i 7

To partnerzy bardzo do siebie podobni. Wiele ich łączy, łatwo będzie im zatem znaleźć wspólne cele. Zarówno siódemka, jak i czterdziestka czwórka to ludzie inteligentni, pracowici, dążący do samorealizacji oraz obdarzeni ogromną intuicją i analitycznym umysłem. Paradoksalnie, te podobieństwa mogą sprawić, że ta dwójka może mieć problemy ze stworzeniem związku, który byłby trwały i szczęśliwy. Wpływ na to będzie miała ich skłonność do pracoholizmu i skupiania się na własnej osobie. Bardzo prawdopodobne jest, że w końcu któraś ze stron ucieknie w pracę, zapominając o partnerze i jego potrzebach. Jeśli jednak czterdziestka czwórka i siódemka będą w sobie bardzo zakochane i wykażą się wolą walki o ten związek, muszą pamiętać o tym, żeby zamiast na sprawach zawodowych, skupić się najmocniej na tym co ich łączy. Warto czasem wziąć dzień wolnego, wyłączyć telefony i spędzić dzień z drugą połówką. Takie chwile bardzo cementują związek!

Numerologiczna 44 i 8

To numerologiczne bliźnięta, które łączy praktycznie wszystko! Zarówno czterdziestka czwórka, jak i ósemka to ludzie bardzo pracowici, inteligentni, wewnętrznie silni, obdarzeni analitycznym umysłem i świetnie radzący sobie w sytuacjach stresowych. Łączy ich również dobre serce, życzliwość wobec innych ludzi, lojalność i chęć pomocy potrzebującym. W związkach szukają stabilności i harmonii, są wierni, kochający oraz uczuciowi. Ta dwójka ma więc przed sobą wspaniały związek, który najprawdopodobniej szybko zostanie sformalizowany. Mimo tego, że obydwoje partnerzy są ludźmi o silnych charakterach, stroną dominującą będzie tu raczej czterdziestka czwórka. Ma ona bowiem cechy mądrego przywódcy, który będzie troszczył się o partnera i nigdy nikomu nie pozwoli go skrzywdzić. Najprawdopodobniej ta para odniesie razem wielki sukces, dzięki któremu będą żyli w luksusie i dobrobycie. Nie sprawi to jednak, że staną się chciwi, czy nieczuli na krzywdę innych. Zawsze wyciągną pomocną dłoń w stronę potrzebujących, będą brali udział w wydarzeniach społecznych i akcjach charytatywnych. To ludzie, których nie da się nie lubić, będą więc zawsze otoczeni grupą przyjaciół, z którymi spędzą niejedną szaloną imprezę. Partnerzy w tym związku, muszą jednak bardzo uważać by rutyna dnia codziennego nie sprawiła, że bardziej skupią się oni na sprawach zawodowych niż uczuciowych.

Numerologiczna 44 i 9

Temu związkowi zdecydowanie sprzyjają gwiazdy. Mimo, że partnerzy nie są do siebie jakoś szczególnie podobni, mają ogromną szansę stworzyć razem coś długotrwałego i szczęśliwego. Nie dzieli ich oczywiście wszystko. Cechami wspólnymi tej dwójki są z pewnością ogromna empatia, aktywność, ciekawość świata, wrodzona mądrość oraz sumienność. Są bardzo lubiani, zatem zawsze będą otoczeni grupą przyjaciół. Z pewnością ciężko będzie im usiedzieć w miejscu, więc zwiedzą wiele ciekawych zakątków świata. By miłość kwitła, partnerzy muszą się wzajemnie uzupełniać i pokazywać swojej drugiej połówce jak być lepszym człowiekiem. Stroną dominującą w tym związku będzie z pewnością czterdziestka czwórka. Weźmie ona pod swoje skrzydła momentami naiwną dziewiątkę. Zapewni jej także dobrobyt i przejmie na siebie odpowiedzialność za sferę materialną. Dziewiątka natomiast wspaniale zajmie się rodziną i domem. Wniesie do związku również wiele uczucia, ciepła i pasji. Ta para z pewnością będzie często uczestniczyła w akcjach charytatywnych, ponieważ obydwoje to urodzeni altruiści. Dziewiątka musi jednak uważać na pracoholizm czterdziestki czwórki, który może nieco ochłodzić wzajemne relacje. Czterdziestka czwórka natomiast powinna mieć na oku wspólne pieniądze, ponieważ dziewiątka ma skłonności do rozrzutności i rozdawania pieniędzy ubogim i potrzebującym. Jak w każdym związku, także i w tym, ważne jest wzajemne zrozumienie dla potrzeb i oczekiwań partnera, oraz codzienne podsycanie uczucia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o