Patrycja na wesoło

Patrycja – twierdzi, że jest osobą o seksownym głosie, tak naprawdę jednak ma ona wieczną chrypkę. Można przypuszczać, że jest to wynik złej diety, braku witamin, a nawet jakiejś bakterii. Prawda jednak jest zupełnie inna. Patrycja niezależnie od pory roku zaczyna i kończy dzień od puszki lodowatego piwa. Również pasja Patrycji, jaką jest kibicowanie sprawia, że jej głos jest bardzo zachrypnięty. Musi jednak ona uważać, bo kiedyś przed meczem wypiła za dużo i pomyliła drużynę, której dopingowała.

Jaka jest Patrycja?

Zawodowo wyznaje zasadę, aby robić to, co się lubi. Za kibicowanie nie płacą, ale za zbieranie puszek po piwie już tak. Oprócz wynagrodzenia Patrycja zyskuje też zlewki po niedopitym trunku, a także wyjątkowe towarzystwo – meneli, którzy wraz z nią podzielają te same zainteresowania.

Kaftan bezpieczeństwa to ulubiona stylizacja Patrycji, w której najczęściej można ją spotkać na mieście. Dzieje się tak zawsze wtedy, gdy wypije za dużo energetyków lub wypali skręta.

Patrycja cieszy się dużym powodzeniem wśród mężczyzn, praktycznie co tydzień chodzi na randki, które odbywają się wyjątkowych miejscach i zawsze mają niezwykłą oprawę dźwiękową. Szkoda tylko, że na stadionie nie może liczyć na chwilę prywatności ze swoim ukochanym.

Sprawdź również znaczenie imienia Patrycja klikając więcej…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x