Sandra

SANDRA NA WESOŁO

Sandra – osoba o tym imieniu posiada niezwykłe umiejętności matematyczne. Najlepiej wychodzi jej wyliczanie cudzych błędów i odliczanie dni do wypłaty zasiłku dla bezrobotnych.

Jaka jest Sandra?

Niezwykle pomysłowa i przedsiębiorcza. Brzydzi się pracą, więc aby mieć za co żyć przegląda Internet w poszukiwaniu konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Zbiera również bony i kupony rabatowe na żywność. Miejsce, w którym można ją najczęściej spotkać to pośredniak. W trakcie spotkań z doradcą zawodowym na jaw wychodzi jej niezwykle rozbudowana i bujna wyobraźnia – Sandra w ciągu minuty jest w stanie wymyślić 10 powodów, które utrudniają jej podjęcie pracy.

Ulubionym daniem Sandry jest ryż z makaronem, nie robi go jednak zbyt często, bo ma problemy z zapamiętaniem składników. W związku z tym, że jej umiejętności kulinarne kuleją, szuka męża kucharza, który by dobrze gotował lub przynajmniej kelnera zbierającego spore napiwki.

Sandra reprezentuje postawę ekologiczną, popiera recykling i przetwarzanie żywności. Objawia się to tym, że często grzebie w śmietnikach z nadzieją, że znajdzie coś nadającego się do zjedzenia.

Idealny zawód dla Sandry… nie istnieje! Jest ona notorycznym leniem, który nigdy nie weźmie się do pracy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o