Sławomira

SŁAWOMIRA NA WESOŁO

Sławomira – jak nikt potrafi rządzić swoim mężem i sprawiać by robił dokładnie to, czego ona chce. Jeśli tak nie jest, przestaje mu gotować, wiedząc o tym, że szczytem kulinarnych możliwości Mariana jest jajecznica i parówki z wody, o ile nie są w osłonkach.

Jaka jest Sławomira?

Swoje córki uczy, że droga zarówno do serca jak i rozumu faceta, prowadzi przez żołądek. Wystarczy przestać gotować pyszne obiadki i piec desery, by ten w mgnieniu oka wrócił do swojego najważniejszego obowiązku, którym jest rozpieszczanie swojej najukochańszej, najmądrzejszej i najpiękniejszej żoneczki.

Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje jeszcze jedna droga do rozumu mężczyzny, tyle że biegnie ona nieco poniżej żołądka. Ta droga też jest ok, choć zdecydowanie łatwiej przestać gotować!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Sławomira
Sławomira
8 miesięcy temu

Wszystko się zgadza. Polecam. Tylko wyjątek stanowi psychika Slawomiry. Z biegiem lat psychika szwankuje i człowiek robi się bardziej wrażliwy jeśli ktokolwiek wyrzadzi krzywdę Slawomirze. Pozdrawiam wszystkich czytających ten opis. A zwłaszcza moje imienniczki. Ponieważ jest nas zbyt mało.


1
0
Would love your thoughts, please comment.x