Urszula na wesoło

Urszula – kobieta o tym imieniu nie ma łatwego życia. Zazwyczaj porównywana jest do serialowej BrzydUli, co jest bardzo uciążliwe. Wszyscy czekają na jej wyjątkową metamorfozę, ta jednak nigdy nie nadchodzi.

Kolejnym zmartwieniem Urszuli jest porównywanie jej do znanej piosenkarki, która nie tylko jest piękna, ale i ma wyjątkowy talent. Niestety z tą postacią również nic jej nie łączy…

Ula, aby zapomnieć o tych porównaniach sięga po alkohol, który spożywa w dużych ilościach. Mimo wszystko wiele zyskała dzięki temu nałogowi. Nowi przyjaciele, nowe znajomości w sklepie monopolowym, a także nowe miejsca, do których nie dociera policja – to tylko niektóre z zalet nadużywania alkoholu.

Jaka jest Urszula?

Jest kobietą wysportowaną. Kiedy tylko pojawia się wyprzedaż alkoholu, w sklepie jest zawsze jako pierwsza. Może też pochwalić się wyjątkową jak na kobietę muskulaturą – na raz może wziąć trzy zgrzewki piwa.

Wrażliwość to jedna z cech Urszuli. Zawsze, gdy przechodzi obok sklepu monopolowego jest niezwykle wzruszona, miejsce to przywołuje jej najmilsze wspomnienia i bardzo często do niego zagląda.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x