Wiktoria

Wiktoria na wesoło

Wiktoria – kojarzy się ze zwycięstwem, jednak w rzeczywistości zazwyczaj jest tak, że kobiety noszące to imię są chodzącą porażką.

Wiktoria memy – zobacz memy z imieniem Wiktoria

Jaka jest Wiktoria?

Wiktoria bardzo ceni komfort i wolność. Całe dnie spędza na kanapie przed telewizorem i bez względu na porę dnia, ucina sobie turbo drzemki. Nie lubi ograniczeń dlatego praca nie jest dla niej. Przegląda co prawda oferty zatrudnienia, ale żadna z nich nie odpowiada jej kwalifikacjom – może dlatego, że edukację zakończyła na poziomie szkoły podstawowej.

Mobilizacją do działania są dla niej jej własne potrzeby. Chcąc je spełnić, staje się bardzo kreatywna i pomysłowa. Wynalazła urządzenie podające jej pilota do telewizora, nalewające do plastikowego kubka tanie wino, a także gaszące światło.

Wiktoria nie szuka miłości. W zupełności wystarczają jej przystojni aktorzy, których towarzystwem cieszy się cały dzień za pomocą telewizora. Bycie w związku byłoby dla niej trudne bo cały czas ma zajęte ręce – w jednej trzyma przecież pilota, a w drugiej kubek taniego wina z colą.

Sprawdzi się jako tester kanap i smakosz prytów, poradziłaby sobie również w roli osoby, która pisze dialogi do filmów przyrodniczych.

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Wiktoria:

strona 1: znaczenie imienia Wiktoria, imieniny Wiktorii, zdrobnienia i inne

strona 2: tutaj jesteś 🙂

strona 3: święta Wiktoria

strona 4: imię Wiktoria w piosenkach

strona 5: imię Wiktoria po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Wiktoria

3.1 7 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x