Chwalisław

HISTORIA IMIENIA CHWALISŁAW

Jest to w chwili obecnej niezwykle rzadko nadawane imię męskie pochodzenie staropolskiego. W wolnym tłumaczeniu oznacza tego, który chwali sławę.

ZNACZENIE IMIENIA CHWALISŁAW

Chwalisław jest człowiekiem wesołym, towarzyskim i otwartym. Szybko nawiązuje nowe znajomości, świetnie czuje się w dużych grupach ludzi i bardzo rzadko odmawia uczestnictwa w imprezach. Lubi opowiadać żarty, śmiać się i bawić. Rzadko przejmuje się problemami, nie rozpamiętuje porażek i nie bierze życia zbyt serio. Ma oryginalną osobowość i styl, a ludzie uwielbiają jego podejście do świata. Kiedy trzeba, potrafi jednak skupić się na pracy czy obowiązkach. Jest uczciwy i inteligentny, chętnie pomaga ludziom i nie przywiązuje się do rzeczy materialnych.

W młodości chętnie zmienia partnerki i nie angażuje się w poważne związki. Z wiekiem się to jednak zmienia i Chwalisław szuka partnerki na dobre i złe. Lubi panie piękne, zaradne i wesołe. Sam jest partnerem bardzo temperamentnym, czułym i lojalnym. Lubi czas spędzony we dwoje, a nawet potrafi być romantyczny. Uwielbia dobrze zjeść, sam jest jednak fatalnym kucharzem. Sprawy domowe, zazwyczaj zostawia więc kobiecie, która jednak może zawsze liczyć na jego pomoc gdy tylko poprosi.

Jako numerologiczna trójka, Chwalisław jest ciekawy świata, odważny i otwarty na wszelkie nowości. Ciężko go przegadać, szczególnie gdy się na coś już uprze. W każdej kwestii ma bowiem swoje zdanie i rzadko przejmuje się tym, co myślą czy mówią o nim inni.

Chwalisław w pracy jest przebojowy i aktywny. Ma więc szansę zrobić karierę o wiele większą niż inne osoby z jego otoczenia. Poradzi sobie w zawodach bazujących na kontaktach z ludźmi oraz w show businessie.

IMIENINY CHWALISŁAWA

  • 13 stycznia
  • 3 listopada

CHWALISŁAW

  • pochodzenie: staropolskie
  • znaczenie: „chwalący sławę”
  • główne cechy: wesoły, lubi ludzi, uczciwy, uparty
  • znak zodiaku: Bliźnięta
  • planeta: Jowisz i Merkury
  • roślina: jemioła
  • zwierzę: małpa

Szczęśliwa liczba: 3
Szczęśliwy kamień: cytryn
Szczęśliwy kolor: pomarańczowy

ZDROBNIENIA IMIENIA CHWALISŁAW

Chwalisławek, Chwalik, Chwalisio, Chwalinio, Chwaliczek, Sławek, Sławcio, Sławuś, Sławunio, Sławko

IMIĘ CHWALISŁAW W INNYCH JĘZYKACH

  • słowacki – Hvalislav

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Chwalisław:

strona 2: śmieszne znaczenie imienia Chwalisław

strona 3: święty Chwalisław

strona 4: imię Chwalisław w piosenkach

strona 5: imię Chwalisław po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Chwalisław

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x