Damian

DAMIAN NA WESOŁO

Damian – jest bardzo samolubny, przez co ma mało przyjaciół. W szkole także nikt go nie lubi, nigdy nie pożycza długopisu czy korektora, nie daje też ściągać, ale tak naprawdę nikt od niego tego nie wymaga, ponieważ Damian nie jest najlepszym uczniem.

Jaki jest Damian?

Damian ma duszę artysty, może poszczycić się zdolnościami plastycznymi, które najlepiej widoczne są na szkolnych ławkach. Nie tylko po nich rysuje, ale także rzeźbi w nich cyrklem. Jego talent niestety  nie jest doceniany i zazwyczaj za swoje „dzieła” dostaje jedynie uwagę do dziennika.

Jest ogromnym leniem, jedyną rzeczą, którą jest w stanie zrobić to pościelenie łóżka. Robi to ze strachu, żeby nikt nie odkrył misia z którym śpi. Jego lenistwo ma też negatywny wpływ na naukę, Damian w ogóle się nie uczy, często wagaruje, a mimo to przechodzi z klasy do klasy. Nikt nie wie dlaczego tak jest, zastanawiający jest jedynie fakt, że zawsze pod koniec semestru w szkole pojawiają się jego rodzice, a zaraz po nich np. nowe okna w szkole, sprzęt do sali komputerowej lub ma miejsce remont łazienki…

Damian nie szuka pracy, uważa, że dopóki żyją jego rodzice niczego mu nie zabraknie. Jeśli w przyszłości musiałby podjąć pracę byłby to artysta-malarz lub pokojówka hotelowa.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x