Filip

Filip na wesoło

Filip – jest osobą wybuchową i bezkompromisową. Jeśli coś mu nie odpowiada, dyskusja nie wchodzi w grę, od razu przechodzi do czynów. Wiele osób poznało się już na jego prawym sierpowym, łącznie z dziećmi i osiedlowymi staruszkami.

Filip memy – zobacz memy z imieniem Filip

Jaki jest Filip?

Niezwykle wysportowany. Oprócz wspominanych treningów, kiedy obija komuś twarz, regularnie ćwiczy też biegi, w szczególności sprint. Zazwyczaj praktykuje ten sport, kiedy ucieka przed policją lub kimś, kto okazał się silniejszy od niego.

Filip nie ma wielu przyjaciół. Na ulicy ludzie raczej się przed nim chowają. Nie dlatego, że jest niesympatyczny, ale z obawy przed ciosem, który mogą dostać na skutek jego agresywnego zachowania.

Wygląd to dla Filipa priorytet. Regularnie chodzi do fryzjera, aby jego łysina była nieskazitelna. Kiedy tylko pojawią się pierwsze zwiastuny włosów wpada w szał i sam siebie policzkuje. Lubi chodzić na zakupy, najczęściej kupuje dresy i adidasy oraz obowiązkowo białe, długie skarpetki.

Filip cieszy się sporym powodzeniem wśród kobiet. Panie doceniają jego wysportowaną sylwetkę i dbałość o „fryzurę”. Związki te są niestety krótkie i zazwyczaj kończą się w momencie, kiedy pięść Filipa ląduje na twarzy ukochanej. Być może powinien związać się z workiem treningowym…

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Filip:

strona 1: znaczenie imienia Filip, imieniny Filipa, zdrobnienia i inne

strona 2: tutaj jesteś 🙂

strona 3: święty Filip

strona 4: imię Filip w piosenkach

strona 5: imię Filip po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Filip

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x