Kacper

Kacper na wesoło

Kacper – noszący to imię mężczyzna od zawsze marzył, żeby zostać skejtem. Opanował już picie piwa i palenie papierosów w ukryciu, wciąż ma jednak problem z ubiorem. Kacper jest nieco grubszy, dlatego ciężko mu kupić spodnie, które byłyby szerokie i luźne w kroku, jak na skejta przystało. Mimo to się nie poddaje, nadrabia słownictwem – bardzo często używa słowa „ziom”, mówi tak nawet do swojej mamy i nauczycielki.

Kacper memy – zobacz memy z imieniem Kacper

Jaki jest Kacper?

Marzy, aby zostać lekarzem, twierdzi, że nie boi się krwi, bo wszystkie horrory ogląda z otwartymi oczami. Nie cieszy się on powodzeniem wśród dziewczyn, bardzo rzadko chodzi na randki. Wykonywanie tego zawodu byłoby zatem dla niego szansą aby dotknąć ciała kobiety.

Póki co, Kacper pracuje na budowie, specjalizuje się w podawaniu cegieł. Jego początki w tej pracy były dość trudne, zanim zaczął podawać cegły przeszedł kilkudniowy kurs jak to robić, bo kompletnie sobie nie radził z tym zadaniem. Teraz jest już lepiej, chociaż jak przyznaje, czasem przytłaczają go nie tylko cegły, ale także nadmiar obowiązków.

Kacper jest bardzo wytrwały i cierpliwy, grosze które zarabia, zbiera do skarbonki z nadzieją, że kiedyś uda mu się kupić samochód. Póki co stać go tylko na używaną hulajnogę.

Ulubionym napojem Kacpra jest wino, patrząc na ilość wypitego trunku, można stwierdzić, że jest jego koneserem. Niestety jakość napoju, który wypija pozostawia wiele do życzenia, cena najdroższego wina, którego do tej pory próbował wynosiła 4,99 zł.

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Kacper:

strona 1: znaczenie imienia Kacper, imieniny Kacpra, zdrobnienia i inne

strona 2: tutaj jesteś 🙂

strona 3: święty Kacper

strona 4: imię Kacper w piosenkach

strona 5: imię Kacper po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Kacper

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x