Lubomira

HISTORIA IMIENIA LUBOMIRA

Jest to imię pochodzenia starosłowiańskiego, a także żeńska forma imienia „Lubomir”. Oznacza kobietę, która miłuje pokój.

ZNACZENIE IMIENIA LUBOMIRA

Lubomira jest to kobieta o niezwykle spokojnym charakterze. W życiu wszystko i wszystkich traktuje bardzo serio. Została obdarzona wielkim, „złotym” sercem, którym kieruje się w swoich działaniach. Zawsze każdemu chętnie pomoże. Do tego jest bardzo lojalna.  Nie chce i nie zamierza nigdy nikim kierować, wcale jej to nie imponuje również u innych ludzi. W życiu bardzo ceni sobie tzw. „święty spokój”, dlatego czasami woli po prostu pewne rzeczy odpuścić i wycofać się, obce jej jest współzawodnictwo. Bardzo dużą część wolnego czasu poświęca na obcowanie z naturą, a resztę na dalekie podróże, w czasie których może poznać nowe ciekawe miejsca oraz interesujących ludzi.

Lubomira powinna unikać kierowniczych stanowisk, lepiej sprawdzi się jako pracownik niższego szczebla. Poradzi sobie w branżach bazujących na niesieniu pomocy innym, jak np. psycholog, ale także jako pielęgniarka czy lekarz.

IMIENINY LUBOMIRY

– 21 marca
– 23 sierpnia

LUBOMIRA

– pochodzenie: starosłowiańskie
– znaczenie: kobieta miłująca pokój
– główne cechy: spokojna, lojalny, pomocny
– znak zodiaku: Baran
– planeta: Mars
– roślina: oset
– zwierzę: dzik

Szczęśliwa liczba: 1
Szczęśliwy kamień: diament
Szczęśliwy kolor: czerwony

ZDROBNIENIA IMIENIA LUBOMIRA

Lubomirka, Lubomircia, Lubcia, Lubka, Lubosia, Lubośka, Mira, Mirka, Mircia, Mirusia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x