Mikołaj na wesoło

Mikołaj – imię to przypisane jest dobrze zbudowanemu mężczyźnie, z długą siwą brodą i okrągłym brzuszkiem.

Jaki jest Mikołaj?

Mikołaj lubi zwierzęta, najbardziej renifery. Dogaduje się z nimi na tyle dobrze, że zwierzęta te pomagają mu w pracy. Oprócz nich zatrudnia również skrzaty, trudno jednak określić ich pochodzenie. Jest bardzo przedsiębiorczym mężczyzną. Oprócz tego, że zatrudnia liczną i wyjątkową kadrę może również pochwalić się faktem, że jego biznes przetrwał już setki lat i co roku w okresie zimowym cieszy się dużą popularnością. Sprawdza się w zawodzie kuriera, ale także kominiarza.

Mikołaj nie przepada za dziećmi. Niechęć ta wynika z tego, że każde z nich zawsze ciągnie go za długą siwą brodę i sprawdza czy jest prawdziwa. Swoich dzieci prawdopodobnie również nie będzie miał, jego znajomości ograniczają się tylko do reniferów i skrzatów, trudno o prawdziwą kobietę w takim towarzystwie.

Jego ulubiony film to „Kevin sam w domu” , a ulubiona pora roku to zima – wtedy ma najwięcej zleceń. W wolnym czasie Mikołaj sporo czyta, głównie są to listy od dzieci, które głęboko wierzą, że spełni on ich marzenia.

Sprawdź również znaczenie imienia Mikołaj klikając więcej…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x