Miła

HISTORIA IMIENIA MIŁA

Miła to stosunkowo rzadko spotykanie imię żeńskie. Ma pochodzenie słowiańskie i wywodzi się od przymiotników „miła, lubiana”.

ZNACZENIE IMIENIA MIŁA

Miła jest osobą spokojną, sympatyczną i delikatną. Bardzo nie lubi sytuacji konfliktowych ani konfrontacji. Ma problemy z walką o swoje i zazwyczaj łatwo ją przekonać do zmiany zdania. Mimo to, jest bardzo lubiana, a inni chętnie przebywają w jej towarzystwie. Miła to zazwyczaj kobieta wyjątkowo piękna i uzdolniona. Mimo, że o to nie zabiega, ma powodzenie wśród mężczyzn, a kobiety niejednokrotnie zazdroszczą jej tego, że mimo upływu lat, zachowuje dziewczęcą urodę oraz czar.

W sferze uczuciowej, Miła początkowo może być nieśmiała i nieco skrępowana. Gdy jednak sama poczuje przyspieszone bicie serca, będzie partnerką bardzo zmysłową, lojalną i troskliwą. Sama szuka mężczyzny, który poza dobrym sercem, będzie charakteryzował się też odwagą, zaradnością i inteligencją. Miła lubi porządek, nie jest jednak osobą przesadnie pedantyczną. Kocha kwiaty i zwierzaki, ma też dobre oko do dekoracji wnętrz i fotografii. Chętnie zajmuje się domem i swoimi najbliższymi i potrafi gotować.

Jako numerologiczna ósemka, Miła jest osobą na którą zawsze można liczyć. Nie miga się od obowiązków i zawsze dotrzymuje obietnic. Nie potrafiłaby nikogo umyślnie skrzywdzić, a jeśli ktoś zrobi coś złego jej, szybko wybacza. Chętnie pomaga potrzebującym i potrafi dzielić się tym co ma. Nie przywiązuje się do przedmiotów materialnych.

Miła poradzi sobie w zawodach bazujących na niesieniu pomocy innym, a także w branżach, gdzie liczy się spokój i opanowanie.

IMIENINY MIŁY

  • 20 stycznia

MIŁA

  • pochodzenie: słowiańskie
  • znaczenie: „miła, lubiana”
  • główne cechy: spokojna, życzliwa, delikatna, piękna

Szczęśliwa liczba: 8
Szczęśliwy kamień: perła
Szczęśliwy kolor: łososiowy

ZDROBNIENIA IMIENIA MIŁA

Miłeczka, Miłka, Miłochna, Miłcia, Milusia

Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Miła:

strona 2: śmieszne znaczenie imienia Miła

strona 3: święta Miła

strona 4: imię Miła w piosenkach

strona 5: imię Miła po chińsku

strona 6: numerologia dla imienia Miła

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x