Alex

NUMEROLOGIA IMIENIA ALEX

Do każdego imienia przyporządkowana jest jakaś liczba, która wiąże się z numerologią. Określa ona nasze słabe i mocne strony, charakter, predyspozycje oraz podpowiada, z jakimi ludźmi powinniśmy się wiązać, a jakich raczej unikać.

Obliczenie naszej numerologicznej liczby jest bardzo łatwe i nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy, że wiemy jakie wartości odpowiadają poszczególnym literom z których składa się nasze imię, a następnie je ze sobą zsumujemy. Postanowiliśmy jednak maksymalnie ułatwić Ci sprawę, więc wszystkie potrzebne obliczenia, dotyczące interesującego Cię imienia, są poniżej.

A L E X

A= 1, L= 3, E= 5, X= 6

Sumujemy wszystkie cyfry:

1 + 3 + 5 + 6 = 15

Jeśli liczba jest większa niż 9, sumujemy dalej:

1 + 5 = 6

Wychodzi na to, że Alex jest numerologiczną szóstką. Dowiedz się więcej co oznacza ta liczba!

Jeśli chcesz jednak obliczyć liczbę numerologiczną samodzielnie, zapraszamy tutaj po wszystkie potrzebne wskazówki.

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ada
Ada
3 lat temu

Imię Alex nie jest tylko skróconą formą Alexandra lecz także Alexandry… I tłumaczy się to jako „osoba broniąca lud”. Jest równie wiele żeńskich Alex, które są sławne co męskich. Uwzględnijcie to w tym opisie imienia ponieważ samo imię jest neutralne płciowo.

Znaczenie imion
Editor
Znaczenie imion(@znaczenie-imion)
3 lat temu
Reply to  Ada

Zdecydowanie się zgadzamy, że imię Alex jest nadawane zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Serwis ciągle się rozwija i powiększa o nowe imiona. Na Alex w formie żeńskiej jeszcze przyjdzie czas. Pozdrawiamy 🙂


2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x