Numerologiczna 6

Jakie są numerologiczne szóstki?

Osoby będące numerologicznymi szóstkami za najważniejszą w życiu wartość uznają rodzinę i dobre relacje z bliskimi. Potrafią także doskonale łączyć realizm z romantyzmem i są urodzonymi optymistami. Poza tym szóstki są zwykle kreatywne, czułe, uczynne i nie lubią kiedy ktoś je w jakikolwiek sposób ogranicza. W codziennym życiu ważna jest dla nich harmonia, ład i spokój. Nie lubią przebywać w bałaganie, jednak przez swoje wrodzone lenistwo, nie lubią także sprzątać. Kochają przyrodę i zwierzęta, a w szczególności psy i koty. To wrażliwcy, którzy bardzo łatwo się wzruszają, nierzadko więc płaczą i popadają w melancholię.

Wady i zalety numerologicznych szóstek

Lubią działać na rzecz innych, są pomocne, współczujące i potrafią się poświęcić. Szóstka bardzo zżywa się z ludźmi, a przyjaźnie nawiązuje na całe życie. Szóstki mają także wrodzony szacunek do ludzi, w stosunku do wszystkich starają się więc być miłe i uprzejme. Co ciekawe, szóstki uwielbiają luksus i wygodę, jednak nie są przy tym snobistyczne ani chciwe. Z rozwagą wydają pieniądze, jednak lubią gdy otaczają je przedmioty piękne, drogie i markowe.

Zaletami szóstek jest także rozwaga. Każdą decyzję muszą przemyśleć i nie działają pochopnie. Mają wielu przyjaciół i dobrze czują się w towarzystwie. Znajomi często przychodzą do nich po rady, ponieważ szóstki są bardzo kreatywne i pomysłowe.

Wadami numerologicznych szóstek jest brak wiary we własne siły i częste roztrząsanie nawet błahych problemów. Przez to często nie realizują swoich marzeń, ponieważ boją się porażki. Mają także skłonność do plotkarstwa i zazdrości.

Numerologiczne szóstki w pracy

Spełnią się zawodowo na stanowiskach wymagających opieki nad innymi. Będą więc wspaniałymi opiekunami dzieci, pielęgniarzami, lekarzami, nauczycielami, a także urzędnikami. Dobrze czują się również w firmach rodzinnych i wszędzie tam, gdzie konieczny jest kontakt z ludźmi. Szóstka, dzięki swojej wrodzonej wrażliwości, sprawdzi się również we wszystkich zawodach związanych z kulturą i sztuką.

Kamienie i kolory w numerologii

Kamienie przyjazne dla wibracji wytwarzanych przez szóstki to szmaragd, opal i agat, a kolory którymi powinny się otaczać to turkus, błękit i wszelkie odcienie mięty oraz zieleni.

Numerologiczne szóstki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się więcej o numerologii partnerskiej szóstek z innymi!!!

strona 2: numerologia partnerska dla 6 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 6 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 6 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x