Numerologiczna 6

Numerologia partnerska

Jedną z najistotniejszych spraw w życiu szóstek jest rodzina i dobre relacje z tymi, których kochają. Są partnerami wymagającymi, lecz wybranka traktują tak, jak same chciałyby być traktowane. Są osobami niezwykle ciepłymi, więc zarówno przyjaciele, jak i płeć przeciwna wręcz do nich lgną. Partner szóstki musi być jednak niezwykle czujny, ponieważ przez jej wrodzoną wrażliwość bardzo łatwo ją zranić. Szóstki lubią kiedy w związku nie wieje nudą, są romantyczne i starają się by druga osoba czuła, że jest potrzebna i kochana.

Numerologiczna 6 i 1

Jedynka i szóstka mają ogromną szansę na stworzenie długotrwałego i szczęśliwego związku. Szóstka jest osobą niezwykle rodzinną, a przy tym także kreatywną, czułą, pomocną, lubiącą ludzi i optymistycznie nastawioną do świata. Jedynka natomiast to pomysłowy, spontaniczny, żyjący chwilą wesołek. Mają wiele wspólnego, a cechy ich różniące będą uzupełniały ten związek. Szóstka będzie stroną dominującą, która zadba o stworzenie przytulnego kąta i zajmie się sferą rodzinną. Może nauczyć jedynkę większej cierpliwości i praktycznego podejścia do życia. Jedynka natomiast w ten związek wniesie swoją spontaniczność i energiczność. Pokaże poukładanej i czasami zbyt rozważnej szóstce, że nie wszystko w życiu musi być zaplanowane i udowodni, że czasem warto dać ponieść się chwili.

Numerologiczna 6 i 2

To połączenie dwóch romantyków, dla których bardzo ważna jest rodzina i dobre relacje z bliskimi. To osoby raczej unikające konfliktów, nastawione pozytywnie do życia, wesołe i czułe. Stworzą więc prawdopodobnie udany związek o ile nie popełnią kilku błędów. Po pierwsze szóstka powinna pamiętać, żeby nie być dla dwójki nadopiekuńczą. Poza tym partnerzy koniecznie muszą sobie ufać i nie blokować się wzajemnie. Ważny w tym związku będzie także dialog i nauka kompromisów. Dzięki temu, że generalnie bardzo dużo ich łączy mają szansę na udany, długotrwały i spokojny związek.

Numerologiczna 6 i 3

Są to dwie różne osobowości. Szóstka jest bardzo rodzinna, harmonijna, uczynna, czuła i rozważna. Trójki są dynamiczne, wesołe, lekkomyślne, towarzyskie i spontaniczne. Mimo różnic, partnerzy mają szansę się dogadać i wykorzystać te różnicę do wzajemnego uzupełniania się. Szóstka będzie raczej stroną dominującą i tą, która opiekuje się domem. Trójka natomiast świetnie odnajdzie się w tej relacji jako organizator czasu wolnego, wszelkich wyjazdów i imprez. Każe z tej dwójki, może dać partnerowi coś od siebie. Trójka może pokazać szóstce, że czasami warto dać porwać się chwili i zadziałać spontanicznie. Nie wszystko przecież w naszym życiu musi zostać dogłębnie przemyślane! Natomiast szóstka może udowodnić trójce, że nie samymi imprezami człowiek żyje. Rodzina też jest ogromną wartością, która może dać naprawdę wiele satysfakcji i zadowolenia. Należy jednak pamiętać, żeby nie próbować zmieniać partnera na siłę! Bardzo ważne w tym związku będzie zrozumienie i zaakceptowanie potrzeb drugiej połówki oraz nauka kompromisów.

Numerologiczna 6 i 4

Mimo kilku podobieństw, które mogą połączyć tą dwójkę, ich związek może nie być łatwy. Szóstki są romantyczne, potrzebują czułości, rozmowy i kontaktu z partnerem. Czwórki miewają problem z okazywaniem uczuć, są raczej małomówne i zamknięte w sobie. Obie strony są jednak tak na prawdę wrażliwe i niekonfliktowe, więc generalnie wszystko zależy od nich samych i tego ile są w stanie poświęcić. Czwórka musi nauczyć się mówić o emocjach, a także je okazywać, ponieważ szóstka, kiedy nie ma pewności, że jest kochana i rozumie to co czuje jej partner, może zacząć się izolować i w konsekwencji odejść. Tak jak w każdym związku, także w tym bardzo ważna jest zatem komunikacja, zrozumienie dla potrzeb partnera i nauka kompromisu.

Numerologiczna 6 i 5

Związek piątki i szóstki może być trudny i dość burzliwy, ponieważ partnerzy nadają na zupełnie innych falach. Szóstki są niezwykle rodzinne, potrzebują kontaktu z ludźmi, wolą życie spokojne i harmonijne, są także rozważne i nie działają pochopnie. Piątka natomiast to impulsywny, zmienny, pewny siebie i nieznoszący nudy imprezowicz. Wiele zatem ich dzieli, jeśli jednak zaczną się wzajemnie uzupełniać, to ten związek ma szansę być trwałym i szczęśliwym. Szóstka od piątki może nauczyć się brakującej jej spontaniczności i wdrożyć w swoje życie nieco szaleństwa, które raz na jakiś czas potrzebne jest przecież każdemu z nas. Piątka dzięki szóstce może nieco się wyciszyć i uspokoić oraz zadbać bardziej o swoją duchowość. Tak jak w każdej relacji, także i w tej, partnerzy muszą rozmawiać o swoich uczuciach, wzajemnie wspierać i czasem nauczyć się iść na kompromis.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x