Numerologiczna 3

Jakie są numerologiczne trójki?

Osoby będące numerologicznymi trójkami są niezwykle towarzyskie, otwarte, dynamiczne, ciekawe świata, inteligentne i wesołe. Lubią kiedy na około dużo się dzieje i nie znoszą nudy w żadnym kontekście swojego życia. Są także ogromnymi gadułami, co czasem może przeszkadzać ludziom w ich otoczeniu. Nie mają jednak dzięki temu problemów z okazywaniem i nazywaniem swoich emocji. Osoby urodzone jako numerologiczne trójki, często są bardzo uduchowione, a wiara jest dla nich jednym z priorytetów.

To także atrakcyjni partnerzy, współpracownicy i przyjaciele. Trójki mają duże grono znajomych i przyjaciół, na każdej imprezie są w centrum uwagi i mają tysiąc pomysłów na minutę. Są niezwykle spontaniczne i energiczne, co czasem może przerodzić się w brawurę. Żyją chwilą i nie przejmują się konsekwencjami. Trójki mają także wrodzone zdolności oratorskie, potrafią przemawiać i mają duży zasób słów.

Wady i zalety numerologicznych trójek

Wadami większości numerologicznych trójek są przede wszystkim lekkomyślność, impulsywność i nieodpowiedzialność. Żyją na pełnych obrotach, bywają zatem roztrzepane i ciągle o czymś zapominają. Często pakują się także w tarapaty, z których jednak dzięki urokowi osobistemu szybko wychodzą. Dzięki całemu wachlarzowi talentów, przedsiębiorczości i kreatywności, świetnie sprawdzą się w zawodach, które wymagają komunikacji z ludźmi i bycia na pierwszym planie. Są zatem dobrymi aktorami, komikami, dziennikarzami czy handlowcami. Trójki mają także niezwykle chłonny umysł i ogromną intuicję, która bardzo pomaga im w życiu codziennym i zawodowym.

Kamienie i kolory w numerologii

Biżuterią, która uzupełni pozytywną energię numerologicznych trójek jest granat, ametyst i turkus. Natomiast kolory, którymi powinny się otaczać to fiolet i wszystkie ciemne odcienie niebieskiego.

Numerologiczne trójki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się więcej o numerologii partnerskiej trójek z innymi!!!

strona 2: numerologia partnerska dla 3 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 3 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 3 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

1.9 8 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x