Numerologiczna 22

Liczba mistrzowska 22

Osoba mająca tą numerologiczną wibrację jest silna, niezwykle inteligentna, twórcza i błyskotliwa. Cechuje ją także ogromna energia, którą zaraża wszystkich w swoim towarzystwie. Dwudziestki dwójki są w stanie osiągnąć wszystko co sobie zaplanują. Nie używają jednak w tym celu podstępów ani ciosów poniżej pasa. Sukces zapewnia im ogromna inteligencja, życiowa mądrość i doświadczenie. Starają się zawsze żyć tak, by być ze sobą w zgodzie, ponieważ wysoko cenią sobie szlachetność i uczciwość. Nawet kiedy osiągają życiowy sukces i bogactwo, nie zmieniają swoich zasad, wręcz przeciwnie – chcą pomagać i uczyć innych jak to osiągnąć.

Numerologiczne dwudziestki dwójki w pracy

Są to osoby bardzo pracowite, ambitne, pomysłowe i zaangażowane w to co robią. Muszą jednak uważać, ponieważ mają skłonności do pracoholizmu i przenoszenia pracy do domu. Gdy są przepracowane, bywają emocjonalnie rozchwiane i spięte, co przekłada się na ich, chwilami nieprzyjemne zachowanie. Pracodawcy jednak bardzo cenią dwudziestki dwójki, ponieważ zawsze są gotowe do pracy, nie używają słów takich jak „tego nie da się zrobić”, „później”, „jestem zmęczony” czy „jutro”. W pracy zawodowej zatem, bardzo często odnoszą sukcesy. To także urodzeni przywódcy. Mają wiele cech, które czynią z nich świetnych organizatorów i kierowników. Sprawdzą się także w roli założycieli fundacji, oraz jako politycy, historycy, prawnicy, sędziowie czy inżynierowie.

Wady i zalety numerologicznych dwudziestek dwójek

Osoby urodzone z wibracją numerologiczną dwadzieścia dwa są zdystansowane, a czasem nawet emocjonalnie chłodne. Mają problem ze zrozumieniem innych i okazywaniem swoich uczuć, nawet w stosunku do ludzi, których kochają.

Jednocześnie są to ludzie bardzo aktywni, kreatywni oraz pomysłowi, potrafiący myśleć perspektywicznie, analizujący i wytrwale dążący do celu. Potrafią znaleźć rozwiązanie każdego, nawet najtrudniejszego problemu. To również altruiści, którym na względzie leży dobro świata. Często angażują się zatem we wszelkiego rodzaju akcje prospołeczne i charytatywne. Mają w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii, którą zarażają wszystkich na około.

Numerologiczne dwudziestki dwójki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się jakie dwudziestki dwójki są w sprawach uczuciowych oraz jak wygląda ich numerologia partnerska!

strona 2: numerologia partnerska dla 22 z numerami 1, 2, 3, 4, 5, 6

strona 3: numerologia partnerska dla 22 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 22 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x