Numerologiczna 55

Liczba mistrzowska 55

To osoby niezwykle uduchowione i mające silną potrzebę zgłębiania wiedzy. Są bardzo pracowite, zawzięte, pomysłowe, kreatywne, systematyczne i zdolne do poświęceń. Ich głównym życiowym celem jest zdobycie jak największej wiedzy w danej dziedzinie, co mogłoby owocować nowymi odkryciami, które przyczynią się ludzkości. Pięćdziesiątki piątki nie znoszą kiedy ktoś próbuje w jakikolwiek sposób je ograniczać i dyktować co mają robić. To uparci indywidualiści, mający wielką potrzebę poczucia przestrzeni i wolności.

Pięćdziesiątki piątki w pracy

Pracy poświęcają się bez reszty i często nie mają poza nią innych priorytetów. Pięćdziesiątka piątka to osoba, której bardzo zależy na tym, by w swojej dziedzinie być ekspertem i wiedzieć na jej temat absolutnie wszystko. Często więc zarywa noce, wolne chwile spędza nad książkami i komputerem, a w ciągu dnia nie opuszcza jej myśl jak udoskonalić świat. Obdarzone silną wibracją mistrzowską pięćdziesiątki piątki to urodzeni naukowcy, myśliciele, badacze czy odkrywcy. By dać z siebie jak najwięcej, muszą pracować według nienormowanego systemu pracy, w pojedynkę lub z zespołem, który sam sobie dobiorą. Ważne jest także to, że pięćdziesiątki piątki nie pracują dla pieniędzy i nie są materialistami. Bardziej niż na bogactwie, zależy im na udoskonalaniu świata i wprowadzaniu potrzebnych innowacji.

Wady i zalety numerologicznych pięćdziesiątek piątek

To osoby bardzo inteligentne i mające wrodzony dar przyswajania wiedzy. Są cierpliwe, ciekawe świata i nie zniechęcają ich ewentualne potknięcia. Cechą charakterystyczną pięćdziesiątek piątek jest także oryginalny wygląd, który nieraz związany jest z ich brakiem przywiązania do mody.

Niekiedy pięćdziesiątki piątki mogą być egoistyczne, próżne czy wręcz narcystyczne, nie jest to jednak regułą. Najczęstszą wspólną wadą wszystkich tych numerologicznych osobowości jest za to pracoholizm. Praca jest dla nich czymś, bez czego nie wyobrażają sobie życia i najczęściej jest ona zawsze na pierwszym miejscu. Często więc są singlami, a jeśli mają rodziny, bywa że są one przez nich zaniedbywane.

Numerologiczne pięćdziesiątki piątki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się jakie pięćdziesiątki piątki są w miłości i jak wygląda ich numerologia partnerska!

strona 2: numerologia partnerska dla 55 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 55 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 55 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x