Numerologiczna 33

Liczba mistrzowska 33

Numerologiczne trzydziestki trójki są osobami o niezwykle mocnej wibracji. Bardzo ważna w ich życiu jest rodzina i szczęście ich najbliższych. Kochają miłością bezwarunkową i szczerą, z reguły są także ludźmi, o których mówi się, że mają dobre serca. Podobnie jak jedenastki, mają wyjątkowo mocno rozwiniętą intuicję, która chwilami może ocierać się nawet o zdolności paranormalne. Świetnie wyczuwają emocje innych ludzi i potrafią obserwować. Bardzo nie lubią fałszu, złośliwości, przemocy i ogólnie rozumianego zła. Wolą kiedy ich życie jest harmonijne i spokojne. To ludzie cieszący się życiem, kochający całym sercem, prawdomówni, opiekuńczy i pozbawieni egoizmu. Często więc o trzydziestkach trójkach mówi się, że to anioły w ludzkich skórach.

Trzydziestki trójki w pracy

Mają dużą wiedzę oraz wiele umiejętności, którymi potrafią się dzielić. Będą zatem wspaniałymi nauczycielami i wychowawcami. Są bardzo cenieni przez współpracowników i pracodawców, ponieważ ich intencje zawsze są szczere, nie są ludźmi, którzy by szli po trupach do celu, ani liczyli wyłącznie na swoje korzyści. Cechuje ich także pracowitość i wewnętrzna mądrość. Trzydziestki trójki odnajdą się w zawodach wymagających opieki nad ludźmi. Będą spełnionymi i docenianymi lekarzami, pielęgniarkami, położnymi, pracownikami opieki społecznej, założycielami różnych fundacji, możliwe nawet, że wstąpią na drogę kapłaństwa.

Wady i zalety numerologicznych trzydziestek trójek

To ludzie, którzy wręcz emanują miłością i dobrocią. Są wyjątkowo szczerzy, wyrozumiali, prawdomówni i pomocni. Zależy im, aby ci, którzy ich otaczają byli szczęśliwi. Pierwsi reagują, kiedy komuś dzieje się krzywda, służąc wsparciem, pocieszeniem i dobrą radą. Czują satysfakcję gdy widzą, że są potrzebni i pomocni. Pewnie dlatego, często w ich bliskim otoczeniu znajdują się ludzie nieszczęśliwi, zagubieni i skrzywdzeni, którzy potrzebują pomocy.

Cechuje ich także ogromna wrażliwość. Trzydziestki trójki, które naoglądają się całego zła, je otaczającego, mogą nawet popadać w stany depresyjne. Nie są odporni i bardzo przeżywają krzywdę innych ludzi. Są marzycielami, którzy jednak często mają zbyt mało siły by swoje plany wcielić w życie. Nie należą także do osób cierpliwych, ani oszczędnych. Wydają dużo pieniędzy, często na rzeczy niepotrzebne. Są łatwowierne i bardzo łatwo nimi manipulować.

Numerologiczne trzydziestki trójki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się jakie trzydziestki trójki są w miłości i jak wygląda ich numerologia partnerska!

strona 2: numerologia partnerska dla 33 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 33 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 33 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

3.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x