Numerologiczna 8

Jakie są numerologiczne ósemki?

Osoby będące numerologicznymi ósemkami są pracowite, inteligentne i wytrwale dążą do celu. Ósemki są także silne, waleczne, uparte, wymagające i potrafią sporo poświęcić by osiągnąć cel. To ryzykanci, którzy nie boją się nawet najtrudniejszych wyzwań. Lubią być traktowani uczciwie, ale w ten sam sposób traktują także innych – nigdy nie oceniają z góry, ani nie słuchają plotek.

Ze względu na swoje cechy charakteru, są pożądanymi pracownikami, ponieważ poza tym, że są prawdziwymi tytanami pracy, do tego odznacza ich uczciwość, obiektywizm i zaangażowanie oraz odporność na stres. Po ewentualnych niepowodzeniach, potrafią szybko się otrząsnąć i działać dalej.

Wady i zalety numerologicznych ósemek

W kontaktach międzyludzkich ósemki są życzliwe i lojalne. Nie interesują ich plotki, ani towarzyskie sensacje. Lubią żyć w luksusie i otaczać się drogimi i pięknymi rzeczami. Ósemki są również niezwykle odważne, przebojowe i wojownicze. To doskonali organizatorzy potrafiący zarządzać ludźmi i odnajdujący się w sytuacjach kryzysowych. Po ewentualnych porażkach, potrafią się podnieść i wyciągnąć wnioski na przyszłość. W ósemkach ludzie cenią prawdomówność i sumienność. Do ich zalet zalicza się także ogromną determinację, zdyscyplinowanie i wytrzymałość zarówno psychiczną, jak i fizyczną.

Wadami numerologicznych ósemek są z pewnością nadgorliwość, pracoholizm i nadmierny upór. Ósemki bywają także materialistami, a ich zbytnia siła charakteru może prowadzić do despotyzmu.

Numerologiczne ósemki w pracy

Praca to ich żywioł. Są szczęśliwe kiedy mogą się spełniać i piąć po drabinie sukcesów. Mają niezwykły talent i szczęście do interesów, potrafią obracać pieniędzmi, zarządzać ludźmi i nie boją się ryzyka. Będą więc świetnymi inwestorami, właścicielami firm, bankowcami, kierownikami czy urzędnikami. Do pracy, ósemki często motywują pieniądze, lubią one bowiem żyć w luksusie. Potrafią bardzo skupić się na pracy i nie lubią tracić czasu.

Kamienie i kolory w numerologii

Kamienie przyjazne dla wibracji wytwarzanych przez ósemki to koral, rubin, szafir i cytryn, a kolory którymi powinny się otaczać to elegancka czerń i ponadczasowa czerwień.

Numerologiczne ósemki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się więcej o numerologii partnerskiej ósemek z innymi!!!

strona 2: numerologia partnerska dla 8 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 8 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 8 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x