Numerologiczna 7

Jakie są numerologiczne siódemki?

Osoby będące numerologicznymi siódemkami są perfekcjonistami, dążą do samodoskonalenia, są elokwentne, inteligentne i bystre. Chcą odnosić sukcesy w każdej dziedzinie i bardzo skupiają się na sobie – zarówno w sferze fizycznej, jak i umysłowej.

Siódemki są kulturalne, spokojne, elokwentne, eleganckie i szykowne. Na początku znajomości bywają wycofane i wydają się nieosiągalne. Bardzo zyskują jednak przy bliższym poznaniu. Dla ludzi, na których im zależy są bardzo życzliwe, uczciwe i lojalne. Siódemki łatwo zranić krytyką, nawet tą konstruktywną. Chcą być najlepsze w tym co robią, więc wszelkie niepowodzenia przyjmują źle i długo je rozpamiętują.

Wady i zalety numerologicznych siódemek

Wadą numerologicznych siódemek jest częste przybieranie masek, które mają za zadanie zasłonić ich niepewność siebie i kompleksy. Kiedy przeżywają niepowodzenia, stają się marudne, smutne, a nawet nieprzyjemne. Może to być uciążliwe dla osób, które je otaczają, ponieważ tak jak wszystko pozostałe – również złoszczą się i smucą na całego.

Zalety numerologicznych siódemek to świetna intuicja, spostrzegawczość i analityczny umysł. Są błyskotliwe i z ciekawością zgłębiają wiedzę. Siódemki są ludźmi dokładnymi, rzetelnymi i godnymi zaufania. Mają wyczucie stylu i piękna, są estetami, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami. Poza tym siódemki mają świetnie rozwiniętą intuicję i najczęściej ze wszystkich innych numerologicznych charakterów posiadają zdolności paranormalne.

Siódemki w pracy

Zawodowo siódemki spełnią się w zajęciach wymagających inteligencji i polotu. Będą zatem wspaniałymi nauczycielami, dziennikarzami, architektami czy  pisarzami. Sprawdzą się jednak także w zawodach wymagających wyczucia piękna, takich jak na przykład fryzjerzy, styliści, projektanci czy kosmetyczki. Co ciekawe, dzięki swojej wrażliwości, ponadprzeciętnej intuicji i chęci niesienia pomocy innym – siódemka może zostać także bioenergoterapeutą, wróżką czy jasnowidzem.

Kamienie i kolory w numerologii

Kamienie przyjazne dla wibracji wytwarzanych przez siódemki to ametyst i górski kryształ, a kolory którymi powinny się otaczać to srebro, brąz i wszystkie odcienie niebieskiego. Dodają one bowiem energii i chęci do życia.

Numerologiczne siódemki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się więcej o numerologii partnerskiej siódemek z innymi!!!

strona 2: numerologia partnerska dla 7 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 7 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 7 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

4.3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Matematyk
Matematyk
3 lat temu

Autor sam się zdyskredytował wymyślając wibrację 55.


1
0
Would love your thoughts, please comment.x