Numerologiczna 9

Jakie są numerologiczne dziewiątki?

Osoby będące numerologicznymi dziewiątkami są wrażliwe, empatyczne i nie wyobrażają sobie życia bez pomagania innym. Są zdolne do poświęceń, czułe i uczuciowe. Charakteryzuje ich nie tylko dobre serce, ale i bezinteresowność oraz życzliwość, nawet w stosunku do obcych. Najczęściej dziewiątki to osoby wesołe, lubiące mówić i być w centrum uwagi. Są także aktywne, ciekawe świata i pełne pasji. Mają wielu przyjaciół, ponieważ ludzi przyciągają jak magnes. Dziewiątki są również bardzo dojrzałe, konsekwentne, elokwentne i posiadają ogromną, wrodzoną mądrość.

Wady i zalety numerologicznych dziewiątek

Dziewiątki to ludzie otwarci i lojalni. To humaniści, którym zależy na szczęściu i potrzebach innych ludzi. Często mają oni ogromną wiedzę i są inteligentni. Cechują się także doskonałą intuicją i uduchowieniem. Poza tym dziewiątki są również towarzyskie, tolerancyjne, gadatliwe i szczodre. Sumiennie wykonują każdą zleconą im pracę, są czujnymi obserwatorami i zwykle posiadają niebanalny charakter. Lubią kiedy w ich najbliższym otoczeniu panuje ład, harmonia i spokój.

Wadami numerologicznych dziewiątek są  między innymi nadopiekuńczość, naiwność i upór. Często, tak przejmują się potrzebującymi, że zapominają o sobie.

Numerologiczne dziewiątki w pracy

W pracy dziewiątki odznaczają się dążeniem do samodoskonalenia, są komunikatywne i sumienne. Zawodowo sprawdzą się w zajęciach, które wiążą się z opieką nad ludźmi, takich jak na przykład lekarz, pielęgniarz, położna, strażak, terapeuta czy pracownik opieki społecznej. Dziewiątki często angażują się także we wszelkiego rodzaju wolontariaty i akcje społeczne. Sam zarobek nie jest dla nich tak ważny, jak potrzeba spełnienia.

Kamienie i kolory w numerologii

Kamienie przyjazne dla wibracji wytwarzanych przez dziewiątki to fluoryt, diament i kwarc dymny, a kolory którymi powinny się otaczać to przede wszystkim indygo i wszelkie odcienie niebieskiego i czerwieni.

Numerologiczne dziewiątki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się więcej o numerologii partnerskiej dziewiątek z innymi!!!

strona 2: numerologia partnerska dla 9 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 9 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 9 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

2.3 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x