Numerologiczna 11

Liczba mistrzowska 11

Jak każdy spod znaku liczby mistrzowskiej, także jedenastka obdarzona jest nieprzeciętną intuicją i wyobraźnią oraz ogromną wiedzą. O jedenastkach mówi się, że mają „starą duszę”, a więc ich duchowość jest na wyższym poziomie niż u innych ludzi. Do głównych cech, jakimi charakteryzują się numerologiczne jedenastki, należą między innymi wizjonerstwo, otwarty umysł, empatia, wrażliwość i szlachetność. Jedenastki są ciekawe świata i mają mnóstwo energii, którą potrafią zarażać. Wobec najbliższych są czułe, kochające i troskliwe. Lubią przebywać w towarzystwie przyjaciół i nie stronią od imprez. To oryginalne, barwne ptaki, które na co dzień starają się działać i żyć tak, by być we sobą w zgodzie.

Numerologiczne jedenastki w pracy

Jedenastka to bez wątpienia typ wizjonera. Dzięki wrodzonej inteligencji, chęci pomocy innym i wewnętrznej wrażliwości, sprawdzi się doskonale w zawodach wymagających pomocy ludziom. Jedenastki to także wspaniali nauczyciele, którzy potrafią dzielić się swoją mądrością, wiedzą i doświadczeniem. Dzięki swoim umiejętnościom przywódczym i organizacyjnym, jedenastka świetnie sprawdzi się również w zawodach, które wymagają kierowania ludźmi. Współpracownicy cenią jedenastki za ogromną wiedzę, życzliwość, bycie pomocnym i gotowość do podejmowania się nawet najtrudniejszych zadań.

Wady i zalety numerologicznych jedenastek

Jedenastki należą do osób nietuzinkowych, towarzyskich, mających w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii. Pewnie dlatego, zawsze otacza ich mnóstwo przyjaciół i znajomych. Jedenastki mają w sobie coś, co jak magnes przyciąga do nich ludzi. Poza tym mają cały wachlarz różnych talentów, które lubią pielęgnować. Jedenastki charakteryzuje także nieustępliwość lecz nie mają problemu z poświęceniem gdy chodzi o wyższe cele.

Bywa, że jedenastki są nerwowe i mają skłonności do popadania w depresję. Muszą zatem nauczyć się relaksować, podchodzić do trudnych spraw z większym dystansem i odpoczywać, kiedy czują, że są na skraju sił. Częstym problemem numerologicznych jedenastek jest trudność w podejmowaniu ważnych decyzji. Wszystko muszą bardzo dokładnie przemyśleć, co pochłania w ich życiu wiele czasu i energii. Jedenastki charakteryzują się również częstymi zmianami nastroju i zbyt wygórowanym mniemaniem o sobie, co może być trudne dla osób je otaczających.

Numerologiczne jedenastki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się jakie jedenastki są w sprawach uczuciowych oraz jak wygląda ich numerologia partnerska!

strona 2: numerologia partnerska dla 11 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 11 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 11 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x