Numerologiczna 4

Jakie są numerologiczne czwórki?

Osoby będące numerologicznymi czwórkami są zdystansowane, ostrożne i powściągliwe. Jednocześnie są to osoby niezwykle solidne, odpowiedzialne i słowne. Można na nie liczyć, kończą wszystko to co zaczynają, nawet jeśli po drodze do celu napotykają problemy. Każdy ich krok jest przemyślany i rzadko pozwalają sobie na jakąkolwiek spontaniczność.

Ze względu na swoją wrodzoną sumienność, rzetelność i odporność na stres są bardzo pożądanymi pracownikami. Czwórki są raczej zamknięte w sobie, wrażliwe i ciche, przez co nie mają wielu przyjaciół, jednak znajomości już zawarte są przez nie pielęgnowane i długotrwałe. Są więc przyjaciółmi oddanymi, niekonfliktowymi i godnymi zaufania. Czwórki charakteryzują się także przenikliwym umysłem i dążą do spełnienia swoich marzeń, jednak nigdy za wszelką cenę.

Wady i zalety numerologicznych czwórek

Wadami większości czwórek są brak otwartości, uległość, krótkowzroczność, przewidywalność i samoograniczenie się. Numerologiczne czwórki są jednak wytrwałe, solidne, punktualne i cierpliwe, świetnie sprawdzą się zatem w zawodach takich jak budowlaniec, mechanik, kelner, pielęgniarz czy urzędnik. Muszą jednak uważać by nie popaść w pracoholizm ponieważ mają do tego duże predyspozycje. Czwórka nie należy do osób spontanicznych. Każdą ważną decyzję musi dogłębnie przemyśleć oraz przeanalizować i dopiero kiedy osiągnie stuprocentową pewność – podejmuje działanie. Jawi się przez to czasem jako osoba zbyt powolna i ostrożna, jednak dzięki swojemu analitycznemu umysłowi, bardzo często, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym odnosi wiele sukcesów.

Kamienie i kolory w numerologii

Kamienie przyjazne dla wibracji wytwarzanych przez czwórkę to granat i szafir, a kolory którymi powinna się otaczać to zieleń, brąz i wszystkie pozostałe kolory ziemi.

Numerologiczne czwórki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się więcej o numerologii partnerskiej czwórek z innymi!!!

strona 2: numerologia partnerska dla 4 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 4 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 4 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x