Numerologiczna 2

Jakie są numerologiczne dwójki?

Osoby, które są numerologicznymi dwójkami są niezwykle łagodne, uduchowione, kulturalne, mądre, wrażliwe, spokojne i delikatne. Główną ich cechą jest chęć pomocy innym, wrodzone dobro i skromność. Ze względu na nieśmiałość nie lubią być w centrum uwagi. Wolą kiedy ważne decyzje podejmuje za nie ktoś inny ponieważ nie wierzą w swoje siły i boją się konsekwencji złych wyborów.

Dwójki konfliktów unikają jak ognia, jeśli jednak się zdarzają to rozwiązują je szybko i na spokojnie. Grono przyjaciół numerologicznych dwójek jest najczęściej niewielkie i rozważnie dobrane. Nie lubią one imprez, na których jest dużo nieznanych osób, źle czują się zatem na dyskotekach czy festiwalach. Bez swoich najlepszych przyjaciół, nie wyobrażają sobie jednak życia i dbają o jak najlepsze relacje z nimi. Nie lubią przebywać w towarzystwie konfliktowych i agresywnych ludzi, a ich życiowym celem jest założenie kochającej się i spełnionej rodziny.

Wady i zalety numerologicznych dwójek

Wadami dwójek są między innymi naiwność, brak wiary w siebie, przewidywalność, nieśmiałość, zbytnia pokora i zachowawczość. Boją się one nowości i wyzwań, dlatego najbezpieczniej czują się w znanym sobie otoczeniu. Nie są typami przywódców ani zdobywców, jednak cechuje je dokładność, sumienność i uczciwość. W swoim życiu bardzo cenią harmonię i spokój. Są estetami i jak mało kto doceniają piękno, lubią więc otaczać się ładnymi rzeczami. To także marzyciele i romantycy, którym zależy na ciepłym domu i szczęśliwej rodzinie.

Numerologiczne dwójki w pracy

Dzięki swoim cechom charakteru, dwójki będą świetnymi urzędnikami, bibliotekarzami czy architektami. Dzięki swojej miłości do natury sprawdzą się także jako ogrodnicy, leśnicy czy rolnicy. Mają dar trafnego analizowania sytuacji i łatwo przychodzi im współpraca z innymi ludźmi. Bywa, że mają również wiele talentów, którymi jednak nie chwalą się przed światem i pielęgnują je w domowym zaciszu.

Kamienie i kolory w numerologii

Najodpowiedniejszą biżuterią dla numerologicznych dwójek, która doskonale uzupełni ich energię są szafiry i opale. Kolory, którymi powinni się natomiast otaczać są srebro, biel oraz zimne szarości i popiele.

Numerologiczne dwójki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się więcej o numerologii partnerskiej dwójek z innymi!!!

strona 2: numerologia partnerska dla 2 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 2 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 2 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ksawery
Ksawery
1 rok temu

Dwójki konfliktów unikają jak ognia, jeśli jednak się zdarzają to rozwiązują je szybko i na spokojnie.

to nie reszta tak


1
0
Would love your thoughts, please comment.x