Numerologiczna 2

Numerologia partnerska

Dla dwójek niezwykle ważną kwestią jest stabilizacja i spokój, także w sprawach uczuciowych. Kiedy czują się potrzebne i kochane, otwierają się i dają z siebie wszystko. Dwójka jest zatem wspaniałym, czułym rodzicem i bezkonfliktowym partnerem. Zakochana dwójka jest najczęściej wierna, wyrozumiała i ugodowa. Swojego partnera traktuje z czułością i uwagą.

Numerologiczna 2 i 1

Zdecydowanie numerologiczna jedynka będzie w związku z dwójką osobą decydującą. Cicha i spokojna dwójka, woli stać na uboczu i poddać się silniejszemu partnerowi. W tej kwestii numerologiczna jedynka absolutnie dogada się z dwójką. Lider pozostaje liderem, a osoba nie lubiąca podejmować decyzji – ma wszystko załatwione przez bardziej przebojową drugą połówkę. Problemami mogą okazać się konflikty, a dokładniej sposób ich rozwiązywania. Podczas gdy dwójki w ogóle nie lubią sytuacji konfliktowych, jedynki potrzebują od czasu do czasu zmiany klimatu w związku. Problemem może okazać się także sposób spędzania wolnych wieczorów. Dwójka to raczej typ domatora, który najlepiej czuje się w znanym sobie otoczeniu. Natomiast jedynka to szalony duch, który przepada za gwarem, nowymi znajomościami i niezapomnianymi imprezami. Jednak pomimo wielu różnic, związek jedynki z dwójką, ma duże szanse powodzenia. Empatyczna i rozważna dwójka hamuje trochę wariackie zapędy jedynki, a ta z kolei dodaje trochę energii do często zbyt poukładanego życia dwójki. I tu sprawdza się doskonale powiedzenie, że przeciwieństwa się przyciągają 🙂

Numerologiczna 2 i 2

Jest to związek dwójki spokojnych, czułych i uduchowionych osób. Dzięki temu, że mają podobne podejście do życia, będą się one doskonale dogadywać i uzupełniać. To społecznicy, którzy uwielbiają pomagać potrzebującym, angażują się w akcje charytatywne i są niezwykle uduchowieni. Interesują ich tylko stałe związki, ze względu na swoją wrażliwość nie mają bowiem ochoty na przelotne znajomości. Obydwoje partnerzy w tej korelacji, marzą zatem o szczęśliwym i ciepłym domu. Dobrze czują się w swoim towarzystwie i do dobrej zabawy nie potrzebują wielu znajomych czy hucznych imprez. Związek dwójek z pewnością będzie ciepły, romantyczny i pełen uniesień. To jedno z najlepszych połączeń w numerologii partnerskiej.

Numerologiczna 2 i 3

Trójka jest osobą bardzo towarzyską, ciekawą świata, otwartą i wesołą. Wszędzie jej pełno, dużo mówi ma tysiąc pomysłów na minutę. Dwójka natomiast to jej przeciwieństwo. Jest spokojna, nieśmiała, cicha i wrażliwa. Czy tak różne charaktery mogą się zatem dogadać? Tak, jeśli swoją odmienność wykorzystają by się wzajemnie uzupełniać. Stroną dominującą w tym związku będzie z pewnością trójka, a dwójce nie powinno to przeszkadzać. Trójka nie może zaniedbywać dwójki, ponieważ potrzebuje ona wiele czułości i uwagi. Dwójka natomiast powinna starać się pokonać swoją nieśmiałość, zachowawczość i przewidywalność, ponieważ trójka nie zniesie w związku nudy.

Numerologiczna 2 i 4

Jest to związek charakterów, które się wzajemnie uzupełniają. Dwójka to wrażliwy marzyciel, a czwórka to solidny i odpowiedzialny organizator. Stroną dominującą jest tutaj czwórka. To ona podejmuje wszystkie ważne decyzje, rozwiązuje problemy i dba o finanse. Dwójka nie jest jednak z tego niezadowolona – bynajmniej! Lubi mieć bowiem w swoim zasięgu opiekuna, który zadba o materialną stronę życia, podczas gdy ona zajmie się ta duchową. Czwórka jest partnerem, który będzie opoką i da poczucie bezpieczeństwa wrażliwej dwójce. Połączenie osób spod znaku numerologicznej czwórki i dwójki jest bardzo korzystne dla obydwu stron,a mieszanka ich cech charakterów pomoże w budowaniu trwałej i szczęśliwej relacji.

Numerologiczna 2 i 5

Piątki są osobami bardzo towarzyskimi, aktywnymi i pewnymi siebie. Dwójki więc, dzięki swojej nieśmiałości i wrażliwości stanowią ich przeciwieństwo. Mimo różnic w charakterach, ta para ma szansę się dogadać i wzajemnie uzupełniać. Dzięki piątce, dwójka ma szansę od czasu do czasu zaszaleć i podjąć się spontanicznych wyzwań. Piątka także zyska na znajomości z dwójką. Możliwe, że zarazi się chęcią pomagania innym, a w codziennym pędzie odnajdzie wolną chwilę na poznanie samego siebie. Osobą dominującą w tym związku będzie raczej piątka, natomiast dwójka zadba o sferę duchową obydwojga partnerów i odpowiednią dawkę romantyzmu w związku. Ten związek ma szansę na przetrwanie, jednak partnerzy muszą umieć ze sobą szczerze rozmawiać i szanować swoje potrzeby.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o