Numerologiczna 2

Numerologiczna 2 i 6

To połączenie dwóch romantyków, dla których ważna jest rodzina i dobre relacje z bliskimi. To osoby unikające konfliktów, nastawione pozytywnie do życia i czułe. Stworzą więc prawdopodobnie udany związek o ile nie popełnią kilku błędów. Po pierwsze szóstka powinna pamiętać, żeby nie być dla dwójki nadopiekuńczą. Poza tym partnerzy koniecznie muszą sobie ufać i nie blokować się wzajemnie. Ważny w tym związku będzie także dialog i nauka kompromisów. Dzięki temu, że generalnie bardzo dużo ich łączy mają szansę na udany, długotrwały i spokojny związek.

Numerologiczna 2 i 7

Siódemka nie należy do osób specjalnie towarzyskich. Z pewnością mniej niż dwójce zależy jej na relacjach z przyjaciółmi. Osoby spod znaku numerologicznej siódemki są nastawione raczej na samorozwój, dwójki natomiast na pomoc innym. Cechami, które łączą tych partnerów są spokój, harmonia i ciekawość świata. Konflikty nie będą zażarte ani częste, ponieważ zarówno dwójki, jak i siódemki są osobami spokojnymi i wszelkie nieporozumienia wolą załatwiać od razu i bez zbędnych, negatywnych emocji. Aby ten związek mógł być długotrwały i szczęśliwy, siódemka powinna zdjąć maskę zasłaniającą jej kompleksy i pokazać dwójce jaka jest na prawdę – razem ze swoimi zaletami i wadami. Dwójka z pewnością to doceni i wesprze partnera w walce o lepszego siebie. Osobą dominującą w tym związku będzie ze względu na swoje cechy przywódcze – siódemka. Z natury uległa dwójka, nie będzie jednak miała jej tego za złe, ponieważ w życiu sama potrzebuje silnego oparcia. Tak jak w każdym związku, także i w tym, ważna jest rozmowa, zrozumienie swoich odmiennych potrzeb i nauka kompromisu.

Numerologiczna 2 i 8

To połączenie dwóch skrajnie różnych charakterów. Ósemki dążą zawzięcie do celu, są urodzonymi ryzykantami i odważnymi wojownikami. Dwójki to łagodni i wrażliwi altruiści. Jednak zgodnie z powiedzeniem, że przeciwieństwa się przyciągają, także ta z pozoru niemająca wspólnych cech para – ma szansę stworzyć fajny i długotrwały związek. Dwójka potrzebuje bowiem solidnego i zaufanego oparcia, na które doskonałym materiałem jest ósemka. Dzięki partnerowi, dwójka może uczyć się bardziej wierzyć w swoje siły, a ósemka z tego związku wynieść może wrażliwość i spokój.

Numerologiczna 2 i 9

Zarówno dwójka, jak i dziewiątka nie wyobrażają sobie życia bez pomagania innym. To z pewnością cecha, która może ich połączyć i sprawić, że będą mieli wspólny cel. Ich związek będzie harmonijny, pełen czułości i miłosnych uniesień, ponieważ to romantycy i wrażliwcy. Konflikty będą pojawiały się tu rzadko i nie będą specjalnie burzliwe. Trudności może dostarczyć jednak fakt, że zarówno dwójka, jak i dziewiątka są marzycielami bujającymi w obłokach i sprawy codzienne mogą ich zwyczajnie pokonać. Obydwie te numerologiczne osobowości potrzebują bowiem na co dzień mocnego oparcia i kogoś, kto załatwiał by za nich trudne sprawy i pomagał w rozwiązywaniu problemów. To, które ma mocniejszą osobowość powinno zatem przyjąć niekiedy dla siebie trudną rolę partnera dominującego. Jeśli zatem dziewiątka i dwójka nauczą się pomagać sobie i podzielą się między sobą codziennymi obowiązkami – ten związek ma szansę być udanym i szczęśliwym.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o