Numerologiczna 44

Liczba mistrzowska 44

To ludzie skazani na sukces. Bardzo mocna wibracja numerologii mistrzowskiej sprawia, że czterdziestki czwórki są w stanie osiągnąć wszystko o czym marzą. Szczególnie tyczy się to sfery zawodowej i finansowej. Niezwykle rzadko zdarza się żeby czterdziestka czwórka była osobą ubogą czy wręcz zarabiającą przeciętnie. Dzięki swojemu szczęściu i żyłce do interesów – są to ludzie zamożni i żyjący na co dzień w luksusie. Innymi cechami czterdziestek czwórek są także między innymi: ogromna inteligencja i spryt, wytrwałość w dążeniu do celu, umiejętność analitycznego myślenia i profesjonalizm. Nigdy się nie poddają, a po ewentualnych porażkach szybko się podnoszą i wyciągają wnioski na przyszłość. Muszą jednak uważać by nie popaść w samouwielbienie i próżność. Czterdziestki czwórki są bardzo aktywne, nie lubią kiedy w ich życiu jest zbyt harmonijnie i spokojnie. Raz na jakiś czas potrzebują porządnego zastrzyku adrenaliny. Nie znoszą bałaganu i brudu – wnętrza w których pracują i mieszkają muszą być pięknie urządzone i czyste.

Czterdziestki czwórki w pracy

Praca to ich żywioł. Najczęściej piastują wysokie stanowiska i są bardzo cenieni w środowisku. W pięciu się po drabinie sukcesu pomaga im silny charakter, wyobraźnia, zdyscyplinowanie, pracowitość, inteligencja i umiejętność szybkiej analizy sytuacji. Sprawdzą się na stanowiskach związanych z władzą i polityką oraz w świecie biznesu, nie tylko jako właściciele innowacyjnych firm, ale także na wysokich stanowiskach wielkich korporacji. Mają wiele zdolności przywódczych. Potrafią kierować ludźmi i dobrze czują się w takiej roli. Należy jednak zaznaczyć, że nie są to ludzie samolubni ani dążący do celu po trupach. Najczęściej są bardzo uczciwi, pomocni, prawdomówni i mający więcej cech dobrych, niż złych.

Wady i zalety numerologicznych czterdziestek czwórek

Grozi im przede wszystkim pracoholizm. Pracy poświęcają się bowiem bez reszty i nawet w czasie wolnym, odbierają dziesiątki telefonów i myślą co jeszcze mogą zrobić by odnieść większy sukces. Niektóre z czterdziestek czwórek mogą stać się materialistami, dla których najważniejszą wartością w życiu będzie pieniądz i będą za nim nieustannie gonić.

Ogromną zaletą czterdziestek czwórek jest umiejętność panowania nad emocjami i stresem. Osoby te z każdej kryzysowej sytuacji wychodzą jeszcze silniejsze i mądrzejsze. Co ciekawe, u większości czterdziestek czwórek – nawet ogromny sukces nie jest w stanie zniszczyć ich wrodzonego altruizmu i chęci pomocy ludziom. Potrafią dzielić się swoim bogactwem, często uczestniczą więc w różnych balach charytatywnych i zbiórkach dla potrzebujących. W przyjaźni są bardzo wierne i oddane, jednak kiedy ktoś zrobi im krzywdę, potrafią się zemścić.

Numerologiczne czterdziestki czwórki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się jakie czterdziestki czwórki są w miłości oraz jak wygląda ich numerologia partnerska!

strona 2: numerologia partnerska dla 44 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 44 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 44 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x