Numerologiczna 5

Jakie są numerologiczne piątki?

Osoby będące numerologicznymi piątkami są aktywne, pewne siebie, otwarte i towarzyskie. Mają ogromny urok osobisty, który z pewnością pomaga im na co dzień w życiu. Ze względu na wrodzoną odwagę i ciekawość świata lubią podejmować się niecodziennych wyzwań. Piątki nie znoszą nudy, uwielbiają podróżować, imprezować i uprawiać sporty, które dają zastrzyk adrenaliny. Piątki najczęściej mają ogromną wiedzę, którą lubią pogłębiać i szeroki wachlarz zainteresowań. Żyją chwilą i nie lubią rozpamiętywać porażek z przeszłości. Uważają, że szkoda ich energii na coś, na co już nie mają wpływu, wolą za to skupić się na tym, by kolejnym razem nie popełnić tego samego błędu.

Wady i zalety numerologicznych piątek

Piątki mają wielkie grono znajomych i przyjaciół, z którymi kochają się spotykać. Są wesołe, spontaniczne, rozrywkowe i komunikatywne. Wadami numerologicznych piątek bywa jednak konfliktowość, impulsywność, nerwowość i częste zmiany nastroju. Wiedzą jednak dokładnie na ile mogą sobie pozwolić, więc przyjaciele i znajomi nie traktują ich jako osoby trudne we współżyciu. Piątki to także indywidualiści, którzy nie lubią gdy ktoś narzuca im swoje zdanie, szczególnie wówczas, gdy zupełnie się z nim nie zgadzają. Częstą cechą piątek jest także miłość do przyrody i sztuki, która jest przejawem ich wewnętrznej wrażliwości.

Numerologiczne piątki w pracy

Ze względu na wysoką kulturę osobistą, pewność siebie, chłonny umysł i wrodzone poczucie sprawiedliwości, piątka doskonale sprawdzi się w zawodach takich jak chociażby przedstawiciel handlowy, sprzedawca, polityk, prawnik czy dyplomata. Dobrymi zawodami dla piątek są także wszystkie te, które związane są ze sferą duchową i artystyczną. Piątka ma także świetną intuicję i potrafi podejmować trafne i błyskawiczne decyzje, co z pewnością będzie wielkim atutem w niektórych zawodach.

Kamienie i kolory w numerologii

Kamienie przyjazne dla wibracji wytwarzanych przez piątki to akwamaryn i jaspis, a kolory którymi powinny się otaczać to szarość i róż i pomarańcz.

Numerologiczne piątki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się więcej o numerologii partnerskiej piątek z innymi!!!

strona 2: numerologia partnerska dla 5 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 5 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 5 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x