Numerologiczna 5

Numerologiczna 5 i 11

Jedenastka i piątka to numerologiczne bliźnięta. Tych partnerów łączy praktycznie wszystko. Są otwarci, towarzyscy, pewni siebie, inteligentni, wrażliwi i komunikatywni. Ta para będzie świetnie czuła się w swoim towarzystwie i zawsze będzie miała tematy do wielogodzinnych rozmów. Zarówno jedenastka, jak i piątka mają w sobie ogromny urok osobisty, co wpływa na to, że nie da się ich nie lubić. W wolnych chwilach będą zatem imprezować i podróżować po świecie. Jedyny problem, może pojawić się na tle konfliktów i sposobów ich rozwiązywania. Oboje partnerzy w tej korelacji są bowiem dość nerwowi i impulsywni, może zatem być tak, że kłótnie będą bardzo burzliwe i długotrwałe. Muszą więc nauczyć się rozwiązywać trudne sytuację jak najspokojniej i unikać wypowiadanych w złości niepotrzebnych i przykrych słów. W tym związku nie będzie miejsca na nudę, zarówno w życiu codziennym, jak i w sprawach łóżkowych!

Numerologiczna 5 i 22

Jest to jedno z najlepszych numerologicznych połączeń. Zarówno dwudziestka dwójka, jak i piątka to osoby aktywne, energiczne, niebojące się wyzwań, inteligentne i towarzyskie. W ich związku nie będzie czasu na nudę, ani monotonię, ponieważ obydwoje są ciekawi świata i kreatywni. Stroną dominującą będzie raczej, ze względu na swoje cechy przywódcze dwudziestka dwójka. Musi jednak uważać, by nie narzucać piątce zbyt nachalnie swojego zdania, ponieważ jest to silny indywidualista, który bardzo broni swojego. Kłótnie jednak nie będą bardzo burzliwe, ani częste ze względu na wrodzony urok osobisty piątek, który roztopi każde serce. Ta para będzie otoczona dużą grupą przyjaciół i znajomych, ponieważ obydwoje mają w sobie coś, co jak magnes przyciąga do nich ludzi. Piątka nauczy dwudziestkę dwójkę spontaniczności i okazywania uczuć, natomiast dwudziestka dwójka, da jej w zamian poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Prawdopodobnie ta dwójka szybko zalegalizuje swój związek, ponieważ obydwoje dążą do założenia rodziny i harmonijnej relacji.

Numerologiczna 5 i 33

Piątka to jeden z największych, numerologicznych indywidualistów. Niełatwo poskromić jej szaloną naturę. Trzydziestka trójka stanie zatem przed nie lada wyzwaniem jeśli będzie chciała udomowić piątkę. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych! Trzydziestka trójka to w końcu wibracja mistrzowska, która podoła wszystkiemu. Wbrew pozorom, tą dwójkę wiele łączy. Chociażby fakt, że są to ludzie inteligentni, towarzyscy, otwarci, kulturalni i obdarzeni wewnętrzną energią. Z pewnością nie będą się nudzić w swoim towarzystwie, jednak od czasu do czasu, chętnie też wyskoczą na jakąś szaloną imprezę z przyjaciółmi. Trzydziestka trójka nauczy piątkę, że konflikty warto załatwiać na spokojnie, bez krzyków i niepotrzebnych złych emocji. Piątka natomiast pokaże partnerowi, że nie wszyscy w okół mają dobre intencje i czasem warto bardziej krytycznie spojrzeć na rzeczywistość. Ciężko powiedzieć które z partnerów będzie stroną dominującą, ponieważ żadne z nich nie przejawia cech przywódczych.

Numerologiczna 5 i 44

Ta para to prawdziwa petarda! Połączenie siły, energii, aktywności, ciekawości świata, odwagi i wyobraźni. Najprawdopodobniej pierwsza uwagę na piątkę zwróciła czterdziestka czwórka. Piątka jest bowiem osobą niezwykle barwną i jak magnes przyciągającą do siebie ludzi. Dzięki jej wrodzonemu urokowi osobistemu bardzo łatwo się w niej zakochać i ciężko jej nie lubić. Lubiąca dominować i kontrolować sytuację czterdziestka czwórka musi pamiętać o tym, że piątka to indywidualista, który musi mieć w związku trochę swobody i szaleje ze złości, gdy ktoś chce ją w jakikolwiek sposób ograniczać. Kwestią absolutnie pewną jest jednak to, że pełną kontrolę nad finansami powinna mieć rozważna i analityczna czterdziestka czwórka. Piątka bywa impulsywna i nerwowa, może więc czasem prowokować kłótnie, szczególnie gdy sama ma gorszy dzień. Na szczęście dzięki opanowaniu i rozsądkowi czterdziestki czwórki, konflikty będą najczęściej gaszone w zarodku. Ta para, poprzez swoją aktywność i potrzebę podejmowania ryzyka, czas wolny będzie spędzała zupełnie inaczej niż inni zakochani. Nie dla nich bowiem karmienie kaczek w parku czy leżenie całymi godzinami przed telewizorem i zajadanie się popcornem! Oni potrzebują zastrzyku adrenaliny, więc skoki na bungee, jazda monster truckami czy wspinaczka wysokogórska – to jest właśnie to, co zaspokoi zarówno piątkę, jak i czterdziestkę czwórkę.

Numerologiczna 5 i 55

Ta dwójka to ogień i woda, których połączenie, najprawdopodobniej prędzej czy później, doprowadzi do unieszczęśliwienia jednego z partnerów. Piątka jest osobą bardzo energiczną, nielubiącą przebywać dłużej w jednym miejscu, kochającą podróże, imprezy i spotkania z przyjaciółmi. To indywidualista, który jak ryba wody potrzebuje częstych zastrzyków adrenaliny i rozrywki. Znudzona piątka robi się bardzo smutna, marudna, a chwilami wręcz nieznośna. Pięćdziesiątka piątka natomiast to człowiek statyczny, spokojny, poukładany, systematyczny i pracowity. Tym co daje mu najwięcej satysfakcji, to pogłębianie swojej wiedzy i praca zawodowa. Początkowo, te różnice mogą zafascynować partnerów, jednak po upływie czasu, zauważą oni jak wielka przepaść ich dzieli. Piątka będzie czuła się w tym związku zduszona, nieszczęśliwa i znudzona. Pięćdziesiątka piątka natomiast dostrzeże w partnerze wroga, który nieustannie ją rozprasza i zabiera jej cenny czas. Ten związek jest więc raczej skazany na porażkę.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o