Numerologiczna 5

Numerologiczna 5 i 6

Związek piątki i szóstki może być trudny i dość burzliwy, ponieważ partnerzy nadają na zupełnie innych falach. Szóstki są niezwykle rodzinne, potrzebują kontaktu z ludźmi, wolą życie spokojne i harmonijne, są także rozważne i nie działają pochopnie. Piątka natomiast to impulsywny, zmienny, pewny siebie i nieznoszący nudy imprezowicz. Wiele zatem ich dzieli, jeśli jednak zaczną się wzajemnie uzupełniać, to ten związek ma szansę być trwałym i szczęśliwym. Szóstka od piątki może nauczyć się brakującej jej spontaniczności i wdrożyć w swoje życie nieco szaleństwa, które raz na jakiś czas potrzebne jest przecież każdemu z nas. Piątka dzięki szóstce może nieco się wyciszyć i uspokoić oraz zadbać bardziej o swoją duchowość. Tak jak w każdej relacji, także i w tej, partnerzy muszą rozmawiać o swoich uczuciach, wzajemnie wspierać i czasem nauczyć się iść na kompromis.

Numerologiczna 5 i 7

Piątka jest osobą pewną siebie, niezwykle aktywną i towarzyską. Siódemka natomiast to perfekcjonista w każdym calu, osoba spokojna, dążąca do samodoskonalenia i obdarzona analitycznym umysłem. Zarówno piątki, jak i siódemki lubią zgłębiać wiedzę, co może dać im wiele tematów do rozmów i rozważań o otaczającym ich świecie. W związku te dwie osobowości mogą wzajemnie się uzupełniać. Piątka od swojego partnera może nauczyć się samodoskonalenia, dokładności i rzetelności. W kontaktach z piątką, siódemka natomiast może nauczyć się aktywnego spędzania czasu i odrobiny luzu. Podobnie jak w większości związków, także i w tym przypadku , partnerzy muszą rozmawiać o swoich uczuciach, wzajemnie wspierać i czasem nauczyć się iść na kompromis.

Numerologiczna 5 i 8

Jest to związek ludzi bardzo odważnych, przebojowych i nie bojących się najtrudniejszych wyzwań. Jest duże prawdopodobieństwo, że ta dwójka świetnie się ze sobą dogada i stworzy naprawdę szczęśliwy i trwały związek. Stroną dominującą będzie w nim raczej ósemka. Piątka nie będzie mieć co do tego większych obiekcji, ponieważ mimo swojej pewności siebie lubi mieć solidne oparcie w partnerze. Ósemka jest osobą bardzo wymagającą, a piątka bywa impulsywna, mogłoby się zatem wydawać, że częste konflikty są pewne. Jednak najczęściej będą one kończyć się bardzo szybko dzięki wrodzonemu urokowi osobistemu piątki, który jest w stanie roztopić każde serce. Ważne jest także, aby obydwie strony tego związku zaakceptowały swoją niezależność i odrębne potrzeby. Niezbędne będzie zatem zrozumienie, rozmowa i nazywanie swoich uczuć.

Numerologiczna 5 i 9

Na pierwszy rzut oka to zupełnie różne osobowości, jednak jest w tym połączeniu coś magicznego, co może wpłynąć na trwałość i szczęście tego związku. Zarówno piątka, jak i dziewiątka do udanego i spełnionego życia potrzebują towarzystwa. Lubią gdy na około nich jest duże grono przyjaciół, których szczerze mówiąc przyciągają jak magnes. Przebywając z empatyczną dziewiątką, piątka z pewnością w którymś momencie odczuje także chęć pomocy potrzebującym. Ta para będzie dużo podróżować, są to bowiem typy ludzi, których ciężko utrzymać w jednym miejscu. Ich ciekawość świata, pasja i energiczność sprawią, że w związku nie będzie czasu na nudę. Jest to jedno z najlepszych numerologicznych połączeń, nie można jednak powierzyć wszystkiego gwiazdom. Partnerzy muszą ten związek pielęgnować, dbać o codzienne relacje, rozmawiać o uczuciach i wzajemnie się wspierać.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o