Numerologiczna 5

Numerologia partnerska

Piątka pokocha tylko osobę, która zapewni jej w związku dużo rozrywki, atrakcji i będzie ją na każdym kroku zaskakiwać. W sprawach łóżkowych piątka jest namiętna, spontaniczna i zmysłowa, a miłość jest dla niej bardzo ważną kwestią. Piątki cenią sobie wolność i niezależność, partner będzie musiał więc trzymać się wyznaczonych granic. Nie lubią także kiedy ktoś mówi im co mają robić i narzuca im swoje zdanie. Dzięki wrodzonemu magnetyzmowi przyciągają płeć przeciwną i nie mają problemów z nawiązywaniem nowych znajomości. Może to powodować zazdrość ze strony partnera. Piątki w szczęśliwym związku są czułe i troskliwe oraz dążą do założenia spełnionej rodziny.

Numerologiczna 5 i 1

Jest to związek dwóch aktywnych, towarzyskich i otwartych osób, które będą wspaniale czuły się w swoim towarzystwie. Ze względu na swój wrodzony urok osobisty, piątka będzie osobą, której prawdopodobnie większość potknięć w związku będzie szybko wybaczane. Zarówno jedynka, jak i piątka są bardzo aktywnymi ludźmi, mającymi duże grono znajomych i nie znoszącymi nudy. Dzięki temu, związek zapowiada się na emocjonujący i ciekawy. Wspólne podróże, uprawianie nieprzeciętnych sportów i imprezowanie – to to, co ta para będzie lubić najbardziej 🙂 Trudności w związku mogą rodzić się na tle częstych dla piątki zmian nastroju i jej wrodzonej nerwowości. Jedynka, jako osoba próżna i niecierpliwa może mieć problemy z pokojowym rozwiązywaniem konfliktów, więc częste burze i starcia w tym związku są raczej pewne. Należy pamiętać, że zarówno piątka, jak i jedynka to osoby, które mocno bronią swojej niezależności, więc dobra komunikacja i ustępstwa będą niezbędne jeśli zależy im na trwałym i zgodnym związku.

Numerologiczna 5 i 2

Piątki są osobami bardzo towarzyskimi, aktywnymi i pewnymi siebie. Dwójki więc, dzięki swojej nieśmiałości i wrażliwości stanowią ich przeciwieństwo. Mimo różnic w charakterach, ta para ma szansę się dogadać i wzajemnie uzupełniać. Dzięki piątce, dwójka ma szansę od czasu do czasu zaszaleć i podjąć się spontanicznych wyzwań. Piątka także zyska na znajomości z dwójką. Możliwe, że zarazi się chęcią pomagania innym, a w codziennym pędzie odnajdzie wolną chwilę na poznanie samego siebie. Osobą dominującą w tym związku będzie raczej piątka, natomiast dwójka zadba o sferę duchową obydwojga partnerów i odpowiednią dawkę romantyzmu w związku. Ten związek ma szansę na przetrwanie, jednak partnerzy muszą umieć ze sobą szczerze rozmawiać i szanować swoje potrzeby.

Numerologiczna 5 i 3

Jest to związek dwójki bardzo podobnych do siebie osób. Zarówno trójka, jak i piątka są bardzo towarzyskie, otwarte, wesołe, aktywne i ciekawe świata. Lubią kiedy na około cały czas coś się dzieje i nie znoszą nudy w żadnym aspekcie swojego życia. Swoje domy i mieszkania traktują raczej jak hotele, do których przychodzą odpocząć i coś zjeść. Taka para będzie kochała podróżować, chodzić na imprezy, odwiedzać znajomych i zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli tą dwójkę połączą wspólne pasje i cele, ich związek będzie niezwykle intensywny, szczęśliwy i pełen miłosnych uniesień. Zarówno piątka, jak i trójka są ludźmi dość impulsywnymi i bywają nerwowi, więc ewentualne konflikty między nimi mogą być bardzo burzliwe. Generalnie jednak związek trójki i piątki jest jednym z najlepszych połączeń numerologicznych!

Numerologiczna 5 i 4

Piątka i czwórka to dwa zupełnie różne charaktery. Jedno bardzo poukładane i rozważne (czwórka), drugie to wulkan energii kochający imprezy i spotkania ze znajomymi (piątka). Jeśli partnerzy będą się wzajemnie uzupełniać i odnajdą wspólne cele, mają szansę stworzyć szczęśliwy związek, będzie to jednak niezwykle trudne. Obie strony muszą więc bardzo się postarać, wspierać wzajemnie, słuchać tego co mają do powiedzenia i rozumieć swoje potrzeby. Czwórka od piątki nauczyć się może spontaniczności, pewności siebie i radości z nawet najmniejszych rzeczy. Tym co w zamian może przejąć piątka, jest odpowiedzialność, pracowitość i cierpliwość. Stroną dominującą w tym związku będzie raczej piątka, ponieważ częstą cechą czwórek jest zbytnia uległość. Zamiast się kłócić, wolą odpuścić, co z pewnością z czasem zacznie drażnić temperamentną piątkę. Jeśli jesteście w związku czwórka plus piątka, przygotujcie się zatem na trudności, które prawdopodobnie przyjdą w momencie gdy minie pierwsza fascynacja.

Numerologiczna 5 i 5

Dwie piątki w związku wróżą relację szczęśliwą i długotrwałą. Partnerzy mają podobne charaktery i predyspozycje, świetnie się więc dogadają i prawdopodobnie będą mieć wiele wspólnych, podobnych planów na przyszłość. Piątki są niezwykle towarzyskie, otoczenia ludzi potrzebują jak powietrza. Źle czują się w osamotnieniu, dążą więc do tego, żeby grono ich przyjaciół i znajomych było jak największe. Nie jest to specjalny problem, ponieważ piątki mają w sobie coś, co jak magnes przyciąga do nich ludzi. Ta para z pewnością będzie kochała imprezować, podróżować i zwiedzać ciekawe miejsca. Istnieje możliwość, że nie stworzą domu w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie są bowiem typami domatorów, więc swoje domy i mieszkania, traktują raczej jako miejsce, w którym można chwilę odpocząć i coś zjeść. Ewentualne konflikty między dwoma piątkami mogą być dość burzliwe, ponieważ z natury są dość nerwowe i impulsywne. Raczej nie będą one jednak długo trwały ponieważ każda piątka wie jak użyć swojego uroku osobistego, który roztopi każde serce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o