Numerologiczna 2

Numerologiczna 2 i 11

Tym co łączy jedenastkę i dwójkę, jest z pewnością wrodzona mądrość, kulturalność i ponadprzeciętne uduchowienie. Jednak poza tym, te osobowości dzieli wszystko! Dwójki są ciche, skromne, wolą trzymać się na uboczu, nie czują się dobrze w dużych grupach. To niezwykle pokorni, ulegli, niewierzący w swoje siły romantycy, którzy najlepiej czują się w dobrze znanym sobie otoczeniu. Jedenastki natomiast są bardzo towarzyskie, pełne energii i ciekawe świata. To osoby uparte, które jeśli wiedzą, że mają rację, swojego zdania będą bronić zaciekle i do końca. Bywają także nerwowe i bardzo pewne siebie. Tak więc, dwójka i jedenastka to osobowości tak różne, że raczej będzie im trudno stworzyć coś trwałego.

Numerologiczna 2 i 22

W tym związku mamy do czynienie z energetycznym i towarzyskim tytanem pracy, którym jest dwudziestka dwójka i nieśmiałym, spokojnym domatorem, czyli dwójką. Stroną dominującą na pewno będzie w tej relacji dwudziestka dwójka, która weźmie partnera pod swoje skrzydła i otoczy go opieką. Dwójka będzie z tego bardzo zadowolona, ponieważ w miłości potrzebuje silnego oparcia. Ten związek może się udać jeśli partnerzy będą się wzajemnie uzupełniali. Dwójka do tej relacji wniesie z pewnością swój spokój, opanowanie, dokładność i bijącą od niej czułość. Będzie musiała popracować nad dwudziestką dwójką, by ta bardziej się otworzyła, mówiła o swoich emocjach i potrzebach. Ważna będzie także kwestia pracy. Dwójka powinna reagować za każdym razem, gdy będzie widziała, że partner bierze kolejne nadgodziny lub przenosi pracę do domu. Dwudziestka dwójka da natomiast dwójce zastrzyk pozytywnej energii, zaimponuje jej swoim intelektem i błyskotliwością oraz pokaże, że warto zawsze wierzyć w siebie, ponieważ nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli ta para zrozumie swoje odmienne potrzeby i będzie rozmawiała o uczuciach, wątpliwościach, a także potrzebach – ma szansę stworzyć coś naprawdę fajnego i długotrwałego.

Numerologiczna 2 i 33

To połączenie numerologicznych bliźniąt! Dwójkę i trzydziestkę trójkę łączy praktycznie wszystko. Są to ludzie spokojni, dobrzy, uduchowieni i ciepli. To urodzeni altruiści, których jednym z życiowych celów jest pomoc potrzebującym. Związek tej pary będzie niezwykle zgodny, harmonijny i pełen romantycznych uniesień. Partnerzy nie będą się często kłócić, ponieważ obydwoje konfliktów unikają jak ognia. Trzydziestka trójka weźmie pod swoje skrzydła dwójkę, która nie lubi być osobą decyzyjną w żadnej sferze swojego życia. Dobrze by było jednak, żeby dwójka przejęła odpowiedzialność za wspólne pieniądze, ponieważ jest mniej rozrzutna i bardziej obowiązkowa niż trzydziestka trójka. Ta para będzie lubiła spędzać czas w swoim towarzystwie, jednak raz na jakiś czas zaszaleje na imprezie ze znajomymi i przyjaciółmi, których z pewnością będą mieć bardzo duże grono. Prawdopodobnie, poza pracą będą działać charytatywnie na rzecz osób chorych, biednych czy potrzebujących. Ta para to dwa anioły, których nie jest na tym świecie wiele. Powinny więc bardzo pielęgnować ten związek i podsycać codziennie żar miłości, która ich połączyła.

Numerologiczna 2 i 44

Jest to wspaniałe, numerologiczne połączenie. Partnerzy różnią się wieloma cechami, jednak paradoksalnie, będzie to czymś co bardzo pozytywnie wpłynie na związek. Dwójka z natury jest osobą dobrą, harmonijną, spokojną, uduchowioną, mądrą i wrażliwą. Czterdziestka czwórka natomiast to odważny, przebojowy i silny człowiek biznesu. Z pewnością będzie on stroną dominującą i weźmie pod swoje skrzydła delikatną dwójkę. Każdy z partnerów wiele zyska na tym związku. Dwójka nauczy się, że czasem warto postawić na swoim i być bardziej upartym w dążeniu do swoich celów. Czterdziestka czwórka natomiast przejmie od dwójki jej wewnętrzny spokój i opanowanie. Konflikty nie będą tu pojawiać się zbyt często, bo ani dwójka, ani czterdziestka czwórka nie są ludźmi agresywnymi czy też kłótliwymi. Wszystkie niedomówienia i różnice zdań wolą załatwiać merytorycznie i na spokojnie. Jak w każdym związku, także i w tym, ważną kwestią jest rozumienie swoich odrębnych potrzeb i nie blokowanie partnera. Dwójka musi zrozumieć, że czterdziestka czwórka potrzebuje raz na jakiś czas zaszaleć i podnieść w swoim organizmie poziom adrenaliny. W tym czasie, sama woli się zrelaksować i pobyć sam na sam ze sobą.

Numerologiczna 2 i 55

Jest to połączenie dwóch spokojnych i uduchowionych osób. Mają one jednak różne cele i priorytety, dlatego może im być trudno dogadać się w niektórych kwestiach. Ten związek nie jest jednak skazany na porażkę, ponieważ partnerzy mogą wspaniale się na wzajem uzupełniać! Pięćdziesiątka piątka podbuduje wiarę w siebie niepewnej dwójki i pokaże jej, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Udowodni jej także, że nie warto bać się nowych sytuacji, ponieważ każda nas czegoś uczy. Dwójka natomiast wniesie do tego związku swoją harmonię i czułość. Będzie na każdym kroku wspierała partnera oraz da mu odczuć, że jest on najważniejszą osobą w jej życiu. Pięćdziesiątka piątka powinna natomiast otoczyć dwójkę opieką, podejmować wszystkie ważniejsze decyzje i wziąć na siebie formalności dnia codziennego. Dwójka za to wspaniale zajmie się domem i dziećmi. Ich wspólne mieszkanie z pewnością będzie piękne, przytulne i urządzone ze smakiem. Zajmie się tym dwójka, która jest estetą i w przeciwieństwie do pięćdziesiątki piątki docenia piękno przedmiotów. W tym związku kłótnie nie będą zdarzać się często, ponieważ obydwoje partnerzy nie należą do osób nerwowych ani konfliktowych. Ewentualne różnice zdań wolą załatwiać merytorycznie i na spokojnie. Dwójka musi jednak bardzo uważać na pracoholizm pięćdziesiątki piątki i jak najczęściej odwracać jej uwagę od spraw zawodowych, a koncentrować ją na uczuciu, które ich łączy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o