Numerologiczna 1

Jakie są numerologiczne jedynki?

Osoby, będące numerologicznymi jedynkami na ogół są niezwykle pomysłowe, kreatywne, sprytne, spontaniczne, niezależne i dynamiczne. Kochają podróżować i trudno utrzymać ich dłużej w jednym miejscu. Mają ogromne poczucie humoru, a ich znajomi uwielbiają opowiadane przez nich często żarty i anegdoty. Ich cechą charakteru jest pewność siebie i potrzeba częstego zwracania na siebie uwagi, co wiele osób odbiera jako wadę. Jedynka żyje chwilą, nie lubi planować spraw z dużym wyprzedzeniem i bywa rozrzutna. Czasami potrzebuje pobyć sama ze sobą by na spokojnie uporządkować myśli i trapiące ją problemy.

Numerologiczne jedynki w pracy

Jedynki nie znoszą rutyny, potrzebują zatem często nowych wyzwań, zadań i zastrzyku adrenaliny. W pracy są bardzo kreatywne, sprytne i samodzielne. Nudzi i zniechęca je jednak biurokracja i formalności, sprawdzą się zatem w zawodach, które wymagają natychmiastowych reakcji i codziennie przynoszą nowe wyzwania. Jedynki będą więc dobrymi strażakami, ratownikami medycznymi, sportowcami, wynalazcami czy żołnierzami. Odnajdą się również w zawodach polegających na tworzeniu nowych rzeczy i takich, które pozwolą im wykorzystać swoją kreatywność.

Wady i zalety numerologicznych jedynek

Wadami jedynek jest niecierpliwość, słomiany zapał, próżność i brak praktycznego podejścia do codzienności. Mają jednak zwykle duże grono przyjaciół, ponieważ są otwarte, towarzyskie i komunikatywne. Nawiązywanie nowych znajomości przychodzi im z łatwością. Dobrze czują się w dużym towarzystwie, nawet takim, którego jeszcze nie znają. Przez najbliższych lubią być doceniane i chwalone, inaczej mogą czuć się niedowartościowane i smutne. Numerologiczne jedynki to także ludzie otwarci i bez zahamowań. Nie ma dla nich tematów tabu, ani zbyt szalonych wyzwań.

Kamienie i kolory w numerologii

Najodpowiedniejszą biżuterią dla numerologicznych jedynek, która doskonale uzupełni ich energię są brylanty, diamenty, rubiny i bursztyny. Natomiast kolory, którymi powinni się otaczać to ciepłe oranże i żółcie.

Numerologiczne jedynki to na przykład:

Na kolejnych stronach dowiesz się więcej o numerologii partnerskiej jedynek z innymi!!!

strona 2: numerologia partnerska dla 1 z numerami 1, 2, 3, 4, 5

strona 3: numerologia partnerska dla 1 z numerami 6, 7, 8, 9

strona 4: numerologia partnerska dla 1 z numerami mistrzowskimi 11, 22, 33, 44, 55

4.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ksawery
Ksawery
1 rok temu

mój brat ma dopiero 7 miesięcy a wszystko się zgadza dosłownie

Znaczenie imion
Editor
Znaczenie imion
1 rok temu
Reply to  Ksawery

😉

Rudybyk111
Rudybyk111
6 miesięcy temu

Dla mnie nie ma wyzwan których bym nie zrobil a jak macie jakies to piszcie:)


3
0
Would love your thoughts, please comment.x