Numerologiczna 1

Numerologiczna 1 i 6

Najważniejszą wartością dla szóstki jest rodzina i dobre relacje z bliskimi. Jedynka nastawiona jest na raczej na samorozwój. Mądra szóstka będzie umiała jednak wykorzystać pragnienia jedynki dotyczące nowych wyzwań i jako takie, przedstawi jej założenie rodziny. Należy pamiętać, że jedynka i szóstka to dwa różne typu ludzi. Szóstka to domownik, który ceni sobie harmonię i spokój, natomiast jedynka jest niepokorną duszą, która nie lubi nic planować. Te dwie osobowości mają jednak szansę stworzyć szczęśliwy związek jeśli nauczą się wyrażać emocje i będą rozmawiać o swoich potrzebach. W tej korelacji mamy bowiem dwójkę osób pozytywnie nastawionych do życia, wesołych i towarzyskich. Nie ma więc mowy o nudzie!

Numerologiczna 1 i 7

W tym związku spotykają się ze sobą osobowość niezależna, spontaniczna, silna i ambitna, którą jest jedynka ze spokojnym perfekcjonistą, jakim jest siódemka. Stroną dominującą będzie tu zatem na pewno jedynka. Bardzo ważne jest aby obie osoby realizowały się zawodowo i nie blokowały wzajemnie swoich potrzeb. Zarówno jedynka, jak i siódemka lubią nowe wyzwania i aktywne spędzanie wolnego czasu. O domowe finanse zadbać powinna siódemka, ma ona bowiem dar analitycznego myślenia i w przeciwieństwie do jedynki – nie jest rozrzutna. Spontaniczna jedynka musi nauczyć się właściwie rozmawiać z mało odporną na krytykę siódemką, którą bardzo łatwo zranić. Związek ten ma szansę powodzenia, jednak obie jego strony muszą komunikować swoje potrzeby, okazywać emocje i nauczyć się kompromisu.

Numerologiczna 1 i 8

To związek dwóch silnych i upartych osób, które lubią dominować. Ze względu na swoje cechy charakteru, obie strony są jednak dla siebie wzajemnie bardzo atrakcyjne. Dogadają się jeśli będą pamiętały o nieprzekraczaniu wyznaczonych granic. Muszą także komunikować swoje uczucia i potrzeby. Zarówno jedynka, jak i ósemka to ludzie przebojowi i towarzyscy, będą zatem mieli spore grono przyjaciół. Jedynka powinna nieco hamować pracoholizm ósemki, a ósemka próżność jedynki. Ten związek z pewnością nie będzie nudny i ma szansę na przetrwanie.

Numerologiczna 1 i 9

Jest to związek dwóch wesołych i optymistycznie nastawionych do życia osób. Jednak ich cele całkowicie różnią się od siebie. Jedynka bowiem nastawiona jest na samodoskonalenie i rozwój, który przyniesie jej jakieś korzyści, natomiast dziewiątka to urodzony altruista, który ponad swoje, stawia dobro innych ludzi. Ważne jest zatem, by partnerzy rozumieli wzajemnie swoje potrzeby i wspierali się. Tym co ich łączy, jest z pewnością ciekawość świata i potrzeba bycia wśród ludzi. W tym związku nie będzie zatem miejsca na nudę.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o