Numerologiczna 6

Numerologiczna 6 i 11

Szóstka i jedenastka mają wielką szansę na stworzenie szczęśliwego i długotrwałego związku. Podobieństwo ich charakterów, wpłynie na to, że prawdopodobnie odnajdą wspólne cele i będą się ze sobą świetnie dogadywać. Zarówno jedenastka, jak i szóstka to ludzie uczynni, chętni do pomocy innym, ciepli, rodzinni, naładowani pozytywną energią i ciekawi świata. W ich związku z pewnością nie będzie czasu na nudę i monotonię. Szóstka co prawda lubi spokój i harmonię, lecz nie stroni przy tym od kontaktów z przyjaciółmi ani dalekich wycieczek. Ta para z pewnością założy szczęśliwą i kochającą się rodzinę, ponieważ obydwojgu bliska jest stabilizacja i posiadanie dzieci. Domem zajmie się idealnie szóstka, natomiast jedenastka odpowiedzialna będzie za sferę materialną i zapewnienie bezpieczeństwa. Jedenastka to silny filar, który dzięki swojej odwadze, inteligencji, ponadprzeciętnej intuicji i umiejętnościom przywódczym, zapewni szóstce ogromne oparcie w każdej sytuacji. Szóstka natomiast nauczy swojego zabieganego i często przemęczonego partnera relaksować się i odpoczywać, ponieważ ze względu na swoją nieco leniwą naturę, jest w tym mistrzem.

Numerologiczna 6 i 22

Ta dwójka ma w swoim życiu różne cele, jednak paradoksalnie może okazać się to ogromną zaletą. Szóstka to strażnik domowego ogniska, który ponad wszystko w świecie stawia dobro i bezpieczeństwo swoich najbliższych. Dwudziestka dwójka natomiast jest nastawiona na tworzenie wielkich rzeczy, które mogą przysłużyć się ludzkości. Bardzo często zapomina wówczas o bożym świecie i potrzebuje kogoś, kto sprowadzi ją na ziemię. Zarówno szóstka jak i dwudziestka dwójka, są wrażliwe, pomocne, pozytywnie nastawione do życia i rozważne. Szóstka potrzebuje zainteresowania i czułości, z czym będzie musiała zmierzyć się dwudziestka dwójka. Nie ma bowiem w swojej naturze uzewnętrzniania swoich uczuć i należy do osób raczej skrytych. Mądra szóstka jednak i na to znajdzie jakiś sposób, ponieważ jest bardzo sprytna i wie jak podejść partnera. Ciężko powiedzieć kto w tym związku będzie stroną dominującą, ponieważ obydwoje partnerzy wykazują cechy przywódców. Prawdopodobnie podzielą się wszystkim tak, żeby każde z nich odpowiadało za tą sferę życia i związku, w której czuje się najpewniej. Ta para będzie otoczona przyjaciółmi, ponieważ obydwoje należą do takich ludzi, których nie da się nie lubić, a i oni nie stroną od imprez i lubią od czasu do czasu zaszaleć.

Numerologiczna 6 i 33

Szóstka i trzydziestka trójka nadają na tych samych falach. To ludzie bardzo do siebie podobni, najczęściej mający podobne cele i ceniący te same wartości. Dążą do założenia szczęśliwej i kochającej się rodziny, są ciepli, uczciwi i pełni pozytywnej energii. Para ta, doskonale będzie czuła się w swoim towarzystwie, jednak nie będzie również stronić od spotkań z przyjaciółmi. Dzięki swoim pozytywnym charakterom, są to ludzie, których nie da się nie lubić, będą więc zawsze otoczeni przyjaciółmi i znajomymi. Szóstka i trzydziestka trójka najmocniej skupią się jednak na rodzinie. Nie ulega wątpliwości, że będą wspaniałymi, czułymi i mądrymi rodzicami. Stworzą dom, do którego będzie chciało się wracać i w którym każde z nich będzie się czuło dobrze. Stroną dominującą i odpowiedzialną za finanse, powinna być szóstka. Jest ona bowiem bardziej rozważna i ostrożna. Trzydziestka trójka, wniesie do tego związku natomiast ogromne ciepło i ogólnie rozumianą dobroć. Nigdy nie zapomni o rocznicach, będzie organizować swojej drugiej połówce romantyczne wieczory i zadba o sferę duchową związku. To świetne numerologiczne połączenie, o które partnerzy powinni dbać i nie pozwolić by do ich relacji wdarła się monotonia i rutyna. Potrafią one bowiem zniszczyć nawet największe uczucie.

Numerologiczna 6 i 44

Jest to bardzo dobre numerologiczne połączenie, dzięki któremu obydwoje partnerzy wiele zyskają i staną się jeszcze silniejsi. Czuła, rodzinna, optymistyczna i poukładana szóstka świetnie pasuje do odnoszącego sukcesy, silnego i  inteligentnego altruisty. Szóstka pokaże czterdziestce czwórce, że praca nie jest najważniejszą wartością na świecie, a pieniądze to rzecz nabyta, która raz jest, a raz jej nie ma. Zajmie się także urządzeniem domu i to ona będzie pierwsza podejmowała się rozmów na temat dzieci. Dzięki czterdziestce czwórce, rodzina będzie żyła w dobrobycie i niczego jej nie zabraknie. Szóstka musi jednak bardziej zwracać uwagę by zostawiać po sobie porządek, ma bowiem skłonności do bałaganiarstwa, którego czterdziestka czwórka nie toleruje. W każdym razie dom tej rodziny, będzie miejscem do którego będzie się chciało wracać, w którym będzie wiele miłości i wzajemnego szacunku. Bardzo prawdopodobne jest także, że ta para weźmie ze schroniska jakiegoś czworonoga i otoczy go opieką i miłością. Kłótnie będą tu rzadkością, ponieważ obydwoje partnerzy nie należą do ludzi agresywnych ani specjalnie nerwowych. Jak w każdym związku, także i w tym bardzo ważne będzie zrozumienie dla potrzeb partnera, mówienie o swoich uczuciach i wątpliwościach oraz opanowanie trudnej sztuki kompromisu.

Numerologiczna 6 i 55

Temu związkowi, zdecydowanie sprzyjają gwiazdy! Jeśli partnerzy będą się wzajemnie uzupełniać i rozumieć swoje odmienne potrzeby, mają szansę na szczęśliwy i długotrwały związek. Może szóstka i pięćdziesiątka piątka, pod względem charakterologicznym nie są do siebie jakoś specjalnie podobne, jednak paradoksalnie właśnie to może mieć wpływ na gorącą temperaturę tej miłości! Szóstka jako osoba bardzo rodzinna, z pewnością zajmie się domem i otoczy czułością i opieką pięćdziesiątkę piątkę. Wniesie również do tego związku wiele radości, romantyzmu i harmonii. Pięćdziesiątka piątka bardzo wesprze szóstkę, udowodni jej, że jest niezwykle wartościowa i powinna bardziej wierzyć w swoje siły. Pomoże jej także w realizowaniu swoich marzeń i pokaże, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ta dwójka raczej nie będzie się kłócić, ponieważ obydwoje są ludźmi z natury spokojnymi i mało konfliktowymi. Wszelkie niedomówienia i różnice zdań, załatwiać będą najczęściej spokojną i merytoryczną rozmową. Para z pewnością otoczona będzie sporym gronem przyjaciół, których jak magnes przyciąga szóstka. Pięćdziesiątka piątka powinna czasem odpuścić przenoszenie pracy do domu. Pomoże jej w tym szóstka, ponieważ jak najlepsze relacje rodzinne są dla niej priorytetem.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x