Numerologiczna 6

Numerologiczna 6 i 6

To jedno z najlepszych połączeń w numerologii. Szóstki są rodzinne, nie lubią konfliktów i dbają o jak najlepsze relacje z ludźmi, którzy ich otaczają. To romantycy, ale tacy, którzy nie bujają cały dzień w obłokach, a potrafią stanąć twardo na ziemi kiedy trzeba. To życiowi optymiści, dla których ważna jest harmonia i spokój. Nie wpływa to jednak na to, że są nudni. Wręcz przeciwnie! Mają wielu przyjaciół i uwielbiają spędzać z nimi swój wolny czas. Ich wadą jest lęk przed porażką, co może wpłynąć na to, że w życiu nie zrealizują wszystkiego tego, o czym skrycie marzą. Związek dwóch szóstek, będzie bardzo szczęśliwy, spokojny, bezkonfliktowy i dojrzały. Szóstki szukają partnerów na całe życie i nie interesują ich przelotne romanse. Bardzo możliwe więc, że jeśli jedna szóstka wpadnie na drugą, szybko sformalizują swój związek i będą razem do końca życia.

Numerologiczna 6 i 7

Będzie to raczej trudny związek. Siódemka bowiem, bardzo skupia się na sobie i wyznaczonych sobie celach. Mocno poświęca się realizowaniu swoich marzeń, zapominając przy tym o całym świecie. Często przybiera też maski, mające przykryć jej niepewność siebie i kompleksy i rzadko rozmawia o swoich uczuciach. Szóstka natomiast to zupełne jej przeciwieństwo. Nie ma dla niej ważniejszej na świecie sprawy niż szczęście jej rodziny. By to osiągnąć, jest w stanie poświęcić wszystko, łącznie ze swoimi marzeniami i planami. To osoba niezwykle uczuciowa, mówiąca o emocjach i potrzebach. Ważne jest dla niej, żeby partner tak jak i ona uzewnętrzniał się i był czuły. To co łączy siódemkę i szóstkę to ciekawość świata i chęć otaczania się pięknymi przedmiotami. Jednak to chyba zbyt mało, aby stworzyć udany i długotrwały związek.

Numerologiczna 6 i 8

Może i tą parę wiele różni jednak gwiazdy podpowiadają, że ta dwójka ma ogromną szansę na wspaniały, ciepły i długotrwały związek. Ósemka ma w sobie wrodzoną inteligencję, pracowitość, odpowiedzialność, siłę i odporność na stres. Będzie zatem ogromną podporą dla szóstki, która właśnie takiego partnera potrzebuje by czuć się bezpiecznie. Szóstka jako osoba rodzinna, wrażliwa, czuła i harmonijna wspaniale zajmie się domem i zadba o romantyczną stronę związku. Ósemka jako tytan pracy, zapewni rodzinie dobrobyt materialny i będzie jej najmocniejszym filarem. Zarówno szóstka, jak i ósemka kochają kontakt z ludźmi, będą więc otoczeni grupą przyjaciół, którzy z pewnością za tą parą będą wręcz przepadać. Mimo uporu ósemki, kłótnie w tym związku będą rzadkością, a nawet jeśli do nich dojdzie, szóstka zadba o to, by jak najszybciej wszelkie niedomówienie zostały wyjaśnione. Związek tych dwóch numerologicznych charakterów jest doskonałym przykładem na to, jak dwójka zupełnie różnych ludzi potrafi się wzajemnie uzupełnić.

Numerologiczna 6 i 9

Głównym problemem, który może okazać się nie do przeskoczenia, będzie dla tej pary różnica priorytetów i celów. Dziewiątka to bowiem osoba, która żyje dla innych. Ponad wszystko stawia sobie pomoc potrzebującym, nawet obcym ludziom i tylko poprzez to się realizuje. Szóstka natomiast to strażnik ogniska domowego, wrażliwy i czuły romantyk, który potrafi jednak wyznaczyć granice altruizmu. Dla szóstki nie ma wartości wyższej niż rodzina i harmonijny, szczęśliwy dom. Konflikty w tym związku będą rodzić się więc za każdym razem, kiedy dziewiątka kolejny raz ponad rodzinę, postawi pomoc innym ludziom. Poza wspomnianymi różnicami pomiędzy szóstkami i dziewiątkami, tych ludzi jednak wiele łączy. Są towarzyscy, wrażliwi, pełni pasji i zdolni do poświęceń, jednak każde z nich ma swoją wizję świata i bardzo trudno będzie im znaleźć w niej część wspólną.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o