Księga imion

Wielka księga imion

W Polsce możemy wyróżnić około 15 tysięcy imion damskich i niemal 20 tysięcy imion męskich. Wielka Księga Imion zawiera zarówno te bardzo popularne, jak i nadawane od niedawna i wciąż niezwykle oryginalne. Na naszej stronie możesz poznać interpretację setek imion – dowiedz się jaka jest dana osoba, jakie ma wady, a jakie zalety, jaką ścieżkę zawodową powinna wybrać i z kim powinna trzymać się blisko. Poznasz także opis świętego, który patronuje danemu imieniu, przeczytasz coś na wesoło i poznasz chiński zapis konkretnego imienia. Znaleźliśmy także piosenki, w których występuje dane imię, zebraliśmy najciekawsze memy, a także spojrzeliśmy dla Was w gwiazdy. Dzięki numerologii, którą wyliczyliśmy dla każdego imienia, uda Ci się dowiedzieć i dojrzeć więcej. Zapraszamy więc do podróży po naszej Wielkiej Księdze Imion, która odpowie Ci na więcej pytań niż podejrzewasz!

Kliknij w poniższe banery i sprawdź czy Twoje imię znajduje się na liście:

imiona żeńskieimiona męskie

Znaczenie imion

Każde imię niesie ze sobą jakieś cechy, które z dużą dozą pewności w mniejszym lub większym stopniu przejmie osoba je nosząca. Nie bez powodu bowiem Aniela kojarzy nam się z kobietą piękną i wrażliwą, Barbara zaradną i pracowitą, a Krystyna rodzinną. Imiona często predysponują to, co myślą o nas inni, ważne jest więc by dobierać je odpowiedzialnie i mądrze. Z całą pewnością pomoże Wam w tym nasza Wielka Księga Imion, którą stale dla Was udoskonalamy i poszerzamy.

Śmieszne znaczenie imion

Oprócz standardowego znaczenia imion możemy spotkać również ich śmieszne znaczenie, takie z mocnym przymrużeniem oka. Z reguły przeznaczone jest ono dla osób z dużym dystansem do siebie i otaczającego świata. No i oczywiście gdyby zdarzyło się, że po przeczytaniu znaczenia swojego imienia na wesoło coś będzie prawdą to należy traktować to jako czysty przypadek 🙂

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x